експрес кредит

Експрес кредит. Терміново взяти в борг

Експрес кредити відносяться до категорії порівняно нових, але вже популярних послуг в сфері кредитування. Під експрес кредитом розуміється видача позики за умови максимально швидкої оцінки позичальника, без поруки та застав. Попит на експрес кредит в Києві і інших містах України обумовлений тим, що матеріальні складнощі є прямим результатом економічної нестабільності суспільства, а трата часу на збір необхідного пакету документів не завжди входить в плани позичальника.

Умови отримання експрес кредиту

Найчастіше експрес кредит видається на невеликий термін, але сама сума кредитування теж не буде суттєвою. Незважаючи на це, ключові переваги представлені економією часу і сил, які могли б піти на збір пакету документів та очікування схвалення заявки, а також можливістю позичальника витрачати отримані гроші на будь-яку необхідну йому мету. Отримання необхідної суми при мінімальному пакеті документів і максимально швидко має і іншу сторону - більш високі процентні ставки. Фінансові організації йдуть назустріч позичальникові і повинні знизити фінансовий ризик хоча б мінімально.

Про які ще умови необхідно знати при бажанні оформити експрес кредит в Києві?

  1. Термін кредитування не надто довгий, при цьому позичальник повинен дізнатися заздалегідь про штрафні санкції або мораторій по часу за дострокове погашення.
  2. Отримати експрес кредит готівкою або на картку можна в гривні, доларах або євро.
  3. Позичальникам доводиться не розраховувати на великі суми грошей.
  4. Кредитний договір може включати додаткові комісії - щомісячні, разові, внески кредитної спілки і т. д.
  5. Отримати експрес кредит онлайн на карту або готівкою може майже кожен працюючий громадянин України, який надав паспорт і ІПН в якості мінімального пакету документів. Деякі фінансові організації замість ІПН приймають студентський квиток, водійські права або інший документ, що підтверджує особу.
  6. В залежності від обраної організації можна оформити експрес кредит за годину, протягом 24 годин або навіть за 15 хвилин.

 

 

Комерційні банки та інші кредитні установи пропонують велику кількість програм для такого виду кредитування. Будьте уважні, порівнюючи умови отримання позики в терміновому порядку. Уважно вивчайте договір, яким би способом ви не оформляли експрес кредит - онлайн або в офісі.

Де взяти експрес кредит?

Завдяки великій кількості пропозицій від фінансово-кредитних організацій і банків ви можете взяти експрес кредит онлайн або при особистій зустрічі з фахівцем. Експрес кредит сервіс або банк оцінить вас як позичальника максимально швидко, проаналізувавши по базі даних ваш трудовий стаж і кредитну історію. Отже, де взяти експрес кредит в Україні?

  • У філії кредитної компанії.
  • у відділенні банку (найчастіше банк видає експрес кредит готівкою);
  • в інтернеті можна отримати експрес кредит онлайн (після схвалення вашої заявки в більшості випадків все одно доведеться відвідати офіс банку);
  • на сайті кредитного сервісу (часто такі організації дають експрес кредит онлайн на карту).

Залежно від обраної вами фінансової організації отримати гроші по експрес кредиту ви зможете на банківську картку або готівкою. Для банку експрес кредитування представляє певні ризики, але багато директорів запевняють, що даний тип споживчого позики - це не стільки спосіб отримання вигоди, скільки бажання проявити повагу і лояльність до своїх клієнтів. Якщо це дійсно так, значить і позичальники повинні відповідально ставитись до строків повернення позики, особливо тієї, котра була так швидко видана.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн