кредит в Новий рік

Де позичити гроші після Новорічних свят

Новорічні свята позаду, українці традиційно святкують ці дні на широку руку, тому часто до кінця місяця грошей не вистачає. Вже в середині січня багато хто починає шукати де позичити гроші до зарплати. Можна спробувати зайняти у друзів або знайомих, але вони, швидше за все, знаходяться в такому ж стані. Єдині вихід - оформити кредит. Ось тут і доводиться похвилюватися. Часто банки та інші кредитні компанії не працюють в Новий рік, і щоб позичити гроші, доводиться обійти чимало компаній. На щастя, так було до появи на ринку кредитування МФО компаній, що надають свої послуги через інтернет.

Сучасне кредитування значно відрізняється від кредитування на початку 2000-х. Технології ідентифікації та скорингові системи аналізу даних дозволяють істотно скоротити час, необхідний на оформлення кредиту. Якщо раніше для отримання кредиту потрібно було зібрати чималий пакет документів, передати його на розгляд (при цьому йшло кілька днів на обробку даних), то тепер достатньо надати лише свій паспорт та ідентифікаційний код. При цьому, на перевірку даних клієнта і винесення рішення про видачу позики або відмову, необхідно близько 30 - 60 хвилин. Такі умови обслуговування якісно перевершують пропозиції банків. І як наслідок, такий спосіб кредитування став популярний і затребуваний простими українцями. З кожним днем ​​онлайн кредитування приваблює все більше і більше людей. Згідно зі статистикою, кількість запитів на отримання кредиту онлайн збільшилася з 12500 у серпні 2017 до 60500 в лютому 2017.

У чому особливості кредитування онлайн

Кредитування онлайн володіє численними перевагами, які вигідно відрізняють його від інших, подібних пропозицій. Перш за все, це можливість отримати швидку фінансову допомогу, перебуваючи в будь-якій точці України. Особиста присутність при оформленні кредиту не потрібна. Процедура оформлення дуже проста і займає небагато часу. Завдяки тому, що МФО компанії відносяться до мікрофінансових компаній, кредит видається на термін до 30 днів. При цьому процентна ставка значно менше, ніж якщо б отримати аналогічний позику в банку.

 • Доступні по всій Україні.
 • Час оформлення 30 - 60 хвилин.
 • Мінімальний набір документів - паспорт та ідентифікаційний код.
 • Комфортна процентна ставка.
 • Відсутність додаткових платежів (комісії, збори, страховки).
 • Можливість отримати кредит навіть з поганою кредитною історією.
 • Повністю онлайн - бути присутнім особисто не потрібно.
 • Можливість отримати кредит дешевше (для постійних клієнтів).
 • Не просто онлайн кредитування, а 24 години на добу без перерв.

 

Як знайти вигідну пропозицію серед сотні компаній

Кількість компаній, які надають послуги онлайн кредитування, збільшується з кожним місяцем. Об'єднує такі компанії мережа інтернет. Всі МФО мають власний веб сайт, де описані умови та правила надання позики. Вибрати підходящу пропозицію не просто. Процентна ставка по кредиту - це не єдиний суттєвий показник. Необхідно шукати надійного кредитора, який надає свої послуги офіційно. Це може захистити вас в подальшому, якщо виникнуть будь-які труднощі. Знайти такі компанії досить просто, вони постійно на слуху, ви можете знайти їх рекламу, а їхні сервіси надання позик перебувають в топі пошукових систем. Що відрізняє надійного кредитора від посереднього:

 • Кредитор повинен мати ліцензію від Національної комісії у сфері регулювання фінансових послуг.
 • Компанія повинна мати фізичну адресу (офіс), куди можна звернутися у разі необхідності.
 • На сайті компанії повинні бути вказані всі юридичні документи, адреса, номери контактних телефонів.
 • Кредитор надає безкоштовні послуги консультування.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн