де відшукати гроші до зарплати

Як відшукати гроші до зарплати

10.08.2017

Фінанси

Більшість з нас намагається планувати власні витрати з урахуванням величини свого заробітку, проте гаманець українців середнього класу далеко не завжди справляється з непередбаченими ситуаціями і грошей до зарплати часто не вистачає. Подібні обставини можуть бути пов'язані з оплатою лікування, купівлею подарунка або підготовкою свята, купівлею путівки на курорт або допомогою близьким. Які способи отримання кредиту можна розглядати, і які з них найбільш підходящі?

Особливості банківського кредитування

Кредитування в популярних банках – перше, що спадає на думку більшості з нас, але чи такий хороший цей варіант? Перш за все, швидкість отримання такої послуги сумнівна - документи перевіряються довго, та й черги в банках ще ніхто не відміняв. У підсумку ви отримаєте необхідну суму якраз до дня нарахування зарплати, і необхідності в цьому вже не буде. Не варто розраховувати і на високу ймовірність схвалення заявки: відсутність офіційного заробітку, зіпсована кредитна історія - не найкращі чинники. Якщо ви все-таки віддали перевагу даному варіанту, процедура така:

 1. Відвідування банку для розгляду тарифів за кожною кредитною програмою.
 2. Складання заявки.
 3. Збір документів (список різний в залежності від обраної програми).
 4. Розгляд заявки (від 24 годин до тижня).
 5. Отримання повідомлення від банку і підписання договору у відділенні, якщо рішення позитивне.

Кредит в автоломбарді

Серед основних переваг кредитування під заставу машини - відсутність інтересу до розміру зарплати клієнта і до його кредитної історії. Перевіряється лише авто на предмет відсутності арештів або обмежень, викрадення. Тривалість такої перевірки не перевищує півгодини, і далі сторони підходять до укладення договору. Вся процедура займає близько години часу, погодьтеся, це зручно. Але ми розглядаємо варіанти отримання грошей до зарплати, і в такому випадку людині найчастіше потрібна невелика сума. Застава ж у вигляді автомобіля пов'язана з великою сумою, а необхідності в цьому немає. Процедура все ж така:

 1. Відвідування офісу.
 2. Перевірка транспортного засобу.
 3. Узгодження розміру кредиту.
 4. Перевірка документів.
 5. Рішення супутніх нотаріальних моментів.
 6. Укладення договору і отримання грошей.

Гроші до зарплати в ломбарді

Ломбарди більше підходять, якщо сума потрібна невелика. Багато закладів подібного роду приймають будь-яке цінне майно:

 • ювелірні вироби;
 • комп'ютерна техніка;
 • відео та аудіо або побутова техніка;
 • столове срібло;
 • медалі та ордени;
 • цінні монети;
 • антикваріат і предмети мистецтва.

Серед недоліків варто виділити великі переплати, а також розмір кредиту, який дуже рідко відповідає цінності застави. Штрафи за прострочення неминучі, і в таких ситуаціях виникає ризик втратити власність безповоротно. Найчастіше перед продажем застави ломбард повідомляє боржника, але на відповідальність і совість кожного закладу розраховувати не доводиться. Вибираючи такий спосіб отримання кредиту, орієнтуйтеся на репутацію закладу і на умови договору.

Мікрокредитування як найбільш вдалий варіант

Переваги співпраці з мікрофінансовими компаніями оцінили вже тисячі українців. Такий спосіб кредитування зручний, оскільки заощаджує ваш час і нерви - оформлення не виходячи з дому, процедура не займає більше півгодини, а якщо ви користуєтеся послугою не перший раз, кошти на рахунок надходять миттєво. До того ж, з кожним зверненням сума кредиту збільшується - вельми приємний бонус.

Також радує відсутність необхідності надавати довгий список документів і довідок. Знадобиться лише паспорт та ІПН. МФО не перевіряють кредитну історію потенційних клієнтів, і навіть допомагають її виправити в кращу сторону. Кілька оформлених і своєчасно погашених кредитів і ваша репутація буде очищена. Погодьтеся, даний спосіб більш за все відповідає основнім параметрам: зручність, швидкість, сума, лояльне ставлення до позичальника.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн