погана кредитна історія

Як оформити кредит з поганою кредитною історією?

Одна людина колись сказала: "Гроші не мають значення - доки вони у вас є". Дійсно, шарудливі купюри - не головне в житті, поки не з'являється гостра необхідність в них.

У кожного хоч раз виникала ситуація, коли грошей до зарплати не вистачає, а потрібно терміново купити ліки мамі, подарунок близькій людині, корм собаці, чи просто їжі в холодильник, полагодити машину або заплатити за квартиру ...  Цей список безкінечний. Щодня з'являються витрати, але не завжди є гроші для їх вирішення. У таких випадках можна закласти цінності в ломбард або попросити гроші в борг у друзів. Але не у всіх є що закладати, проте брати в борг у товаришів якось незручно.

Як оформити кредит з поганою кредитною історією?

Оптимальне рішення - оформити кредит і повернути його з зарплати. Якщо ви в минулому вже зверталися за допомогою в банки і успішно віддавали борги, інформація про це є в УБКІ. Це єдина база, якою користуються фінансові організації для прийняття рішення про видачу кредиту готівкою. Однак якщо ви допускали прострочення, дані про них також доступні для потенційних кредиторів. Тому знову йти в банк - не вихід, навряд чи вашу заявку схвалять. Але панікувати не варто, проблему можна вирішити.

Сьогодні є реальна можливість оформити кредит з "заплямованою" кредитною історією, звернувшись в мікрофінансову організацію (МФО). Подібні компанії більш лояльно ставляться до простроченнь в минулому і пред'являють менш суворі вимоги до позичальників.

Більшість МФО надають онлайн кредит навіть без довідки про доходи. Така політика ґрунтується на тому факті, що зараз багато хто працює неофіційно, при цьому маючи стабільний дохід. Крім того, подібні організації видають позики на невеликі суми, які позичальникові простіше повернути. Щоб отримати кредит без довідки про доходи, з документів потрібно пред'явити тільки паспорт і ідентифікаційний код.

Відсоток схвалення заявок в мікрофінансових організаціях досить високий. Як і відсотки, які нараховуються за час користування грошима. Залучаючи більше клієнтів, МФО більше заробляють, тому і вимоги до позичальників мінімальні.

Онлайн кредит: поліпшення кредитної історії

Оформляючи кредит без довідки про доходи в мікрофінансовій організації, ви отримуєте шанс виправити свою кредитну історію. Багато МФО працюють з клієнтами, у яких були заборгованості, тим самим надаючи їм можливість підвищити кредитний рейтинг. Позичальники зацікавлені в цьому, адже вчасно погасивши борг, вони покращують картину свою платоспроможність перед потенційним кредитором. Таким чином, зростають шанси в майбутньому отримати більшу суму грошей в банку, під менші відсотки і на більш тривалий термін.

Оформити кредит на банківську карту

Взяти гроші онлайн в борг можна навіть не виходячи з дому. Мікрофінансові організації пропонують 2 варіанти отримання коштів позичальником:

  • Готівкою (в найближчому для клієнта відділенні);
  • На банківську карту.

Другий варіант користується великою популярністю, за рахунок зручності і миттєвості оформлення кредиту. Існують сервіси кредитування, такі як Money24, які надають онлайн кредит на карту цілодобово, вони працюють і у вихідні і у святкові дні. Такого не запропонує жоден банк. Завдяки подібним організаціям, клієнт з поганою кредитною історією може отримати необхідну суму максимально швидко. Заповнення заявки і прийняття рішення про видачу коштів займає від 8 до 30 хвилин, після чого гроші миттєво зараховуються на рахунок.

Для розгляду заявки на отримання онлайн кредиту на карту деякі МФО використовують автоматизовані системи. Вони аналізують дані потенційного позичальника, включаючи інформацію з УБКІ, але для позитивного рішення потрібен хоча б мінімальний позитивний кредитний рейтинг. Якщо у вас немає занадто великих прострочень, то є всі шанси на схвалення заявки.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн