kredit-bez-perevirki-kreditnoyi-istoriyi

Кредит без перевірки кредитної історії від Money24

02.12.2019

Фінанси

Під впливом різних життєвих ситуацій кредитна історія може істотно зіпсуватися. Тому в разі, коли терміново потрібні гроші, важливо знайти організацію, яка не звертатиме увагу на те, як виглядає ваша історія запитів по кредитах. Ми пропонуємо вам вигідні умови оформлення позики в найкоротші терміни, щоб ви могли отримати гроші на карту вже через кілька хвилин!

Що таке кредитна історія?

Перш ніж розглядати різні типи кредитування, важливо відповісти на питання: «Що таке кредитна історія?». Насправді, тут все просто. Під цим терміном мається на увазі вся історія виписки з ваших банківських рахунків.

Не секрет, що банк контролює всі ваші дії по карті. Таким чином, якщо ви не вчасно (або навпаки, передчасно) погасили кредит – це буде відзначено системою. Погана кредитна історія – це не вирок. Однак саме цей фактор банки часто використовують як підставу відмовити в новій позиці.

На жаль, фінансові труднощі часто застають зненацька. І в епіцентрі подій розбиратися ще й з кредитною історією – не найкраща затія. Великі банки мало коли йдуть на поступки – їм потрібно підтвердження вашої надійності і платоспроможності. А ось мікрофінансові організації працюють на довірі і зможуть допомогти вам отримати гроші до зарплати або пенсії.

Переваги кредитів від Money24

Як поліпшити якість кредитної історії? Важливо показати системі, що ви є платоспроможним і відповідальним позичальником. Своєчасна оплата кредитів – запорука того, що історія покращиться і ставлення банків до вас зміниться в кращу сторону.

Як же оформити позику без хорошої кредитної історії? На щастя, сьогодні існують мікрофінансові організації, які не звертають увагу на виписку з рахунків. Money24 – це простий і швидкий спосіб отримати гроші на карту в максимально короткі терміни. Нам довіряють сотні українців, і це не просто так:

  1. Для оформлення позики вам навіть не потрібно виходити з дому. Все, що вам треба мати – це комп'ютер (або навіть телефон), вихід в інтернет, паспорт, ідентифікаційний код і банківську карту.
  2. Мінімальна процентна ставка. Її розмір становить всього 22% (для порівняння – у багатьох інших МФО відсоток може становити від 60% до 120%). Крім того, при оформленні першої позики ми надаємо знижку в 50% від початкового розміру процентної ставки.
  3. Зручна система оформлення і погашення кредиту. Наші клієнти вже встигли оформити більш 180000 мікрокредитів! Це говорить про довіру і відмінний рівень сервісу.
  4. Сервіс Money24 не запитує дані про вашу кредитну історію або виписку з роботи (про розмір окладу).
  5. Крім того, що нас не цікавить ваша кредитна історія, ми також оформляємо позики без застави та поручителів.
  6. Отримати гроші на карту ви зможете вже через кілька хвилин. Відмова за заявками мінімальна.
  7. Погасити кредит ви зможете будь-яким зручним для вас способом. Ми пропонуємо найпоширеніші платіжні системи, такі як Приват24, Easy Pay тощо.
  8. Цілодобова робота сервісу дозволяє вам отримати мікрокредит на карту в будь-який час доби!

Оформлення позики в Money24 – це не тільки швидкий спосіб отримати гроші. Виконання всіх умов і своєчасна оплата кредиту допоможуть поліпшити якість вашої кредитної історії. А для постійних клієнтів, а також тих, хто рекомендує сервіс друзям, у нас діють знижки та бонусні пропозиції. Довірте вирішення фінансових труднощів професіоналам. Компанія Money24 допоможе вам вийти зі скрутної ситуації без втрат і зайвого стресу!

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн