Кредит для безробітних

Кредит для безробітних

30.11.2019

Фінанси

Проблеми зі здоров'ям виникають несподівано і завжди руйнують величезну кількість фінансових планів. Особливо, якщо людина недавно втратила роботу або вийшла на пенсію. Саме тому багато людей звертаються до родичів і друзів, але це короткий шлях зіпсувати відносини. Інші звертаються в банки, але шанси отримати безробітному кредит на таблетки мінімальні.

А ось треті пишуть запити в інтернеті на манер: де терміново знайти гроші на ліки? І натикаються на послугу мікрокредитування.

Мікрокредити або онлайн-кредити з'явилися в Україні завдяки швидкому розвитку інтернету. Тепер до мережі підключитися можна в будь-якому місці і там же оформити вигідну короткострокову позику.

Однією з найбільш великих і популярних компаній, що пропонують подібну послугу, є Money24. Ми не тільки пропонуємо високий сервіс обслуговування, блискавичне оформлення та вигідні умови, а й проводимо регулярні акції на кредити, які дозволяють заплатити мінімальну суму за користування кредитних грошей.

На відміну від банківських кредитів, оформлення яких переповнене бюрократичними процесами, паперовою тяганиною і довгим стоянням у чергах в очікуванні на результат, онлайн кредити оформляються дуже просто. Потрібно лише мати телефон і доступ до інтернету.

Процес оформлення кредиту

Недорогий кредит на лікування оформляється дуже просто. Достатньо зробити такі дії:

  1. Зайти на сайт Money24. Далі за допомогою кредитного калькулятора виставити відповідні для себе умови.
  2. Надіслати заявку. Після зареєструватися на сайті, завантаживши копії документів і вказавши особисту інформацію.
  3. Дочекатися підтвердження заявки і отримати необхідну суму на банківську картку.

Щоб оформити мікрокредит вам доведеться завантажити копії документів: паспорта громадянина України та ІПН. Також потрібно буде вказати такі дані: адресу електронної пошти, номер мобільного телефону, номер банківської картки, на яку зараховуватися гроші.

Погашати кредит ви можете за допомогою банківських терміналів, банкоматів або інтернет-банкінгу. Головне зробити це в строк, щоб не набігли додаткові відсотки.

Основні переваги мікрокредитів Money24

Мікрокредити – це неймовірно корисна річ, коли потрібно збалансувати місячний бюджет або пережити складний період. З їх допомогою ви можете успішно вирішити велику кількість проблем, які звалилися на вас, як сніг на голову.

Однак до інших переваг даної послуги слід віднести:

  • Комфорт оформлення. Весь процес можна завершити зі звичайного смартфона в будь-якому місці, де є телефон. Оформлення здійснюється в будь-якій точці України.
  • Швидкість оформлення. Вказавши умови і завантаживши дані, ви отримаєте потрібну суму на картку вже через 8 хвилин.
  • Без поручителя і застави. Вам не доведеться шукати поручителя або віддавати цінний предмет під заставу.
  • Зручне погашення. Використання звичайного банківського терміналу або інтернет-банкінгу допоможе вам швидко і комфортно погасити борг.
  • Низькі відсотки на короткий термін. Значна сума не встигне набігти за такий короткий період, тому ваш бюджет практично не відчує витрат на використання мікрокредитів.

Money24 пропонує неймовірно швидкий і зручний спосіб, завдяки якому ви зможете отримати необхідні гроші всього лише за кілька хвилин. Тепер жодна проблема не зможе вибити вас з колії, оскільки ви завжди можете розраховувати на невелику грошову суму, яка допоможе вирішити всі нагальні проблеми.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн