кредит для пенсіонерів

Чи може пенсіонер отримати кредит

На сьогоднішній день можливості кредитування такі, що отримати позику можна практично будь-кому. Умови надання фінансової підтримки настільки широкі, що не складає труднощів знайти місце, де буде надано кредит. Вимоги до кандидата з кожним днем ​​стають все простіше і простіше, отримати кредит може як студент, так і безробітний, можна також знайти місце, де дадуть гроші в борг з поганою кредитною історією. Але є одна категорія людей, для якої кредитування практично недоступне, йдеться про пенсіонерів. Фінансові компанії вважають за краще не видавати позику особам пенсійного віку. Цьому є як адекватні причини, так і не адекватні.

Станом на 01.07.2013 рік в Україні налічувалося близько 45 000 000 млн. людей, з них 13 000 000 млн. осіб пенсійного віку. Досить істотна частина. І отримати позикову фінансову допомогу для цих людей практично неможливо. Варто зауважити, що саме вікова частина населення максимально відповідально ставляться до фінансових зобов'язань, наприклад, оплата комунальних послуг.

Чому пенсіонеру не дають кредит

Отримати кредит пенсіонеру важко в силу системи розрахунку ризиків. Система розрахунку фінансового стану кредитора враховує різні форс-мажорні ситуації, одним із чинників якої є вік. Ризик появи проблем з поверненням коштів може з'явиться в зв'язку з хворобами або навіть смерті. Ще однією проблемою є пострадянський спадок - порядок нарахування пенсій та їх розмір. Більшість пенсіонерів України отримує катастрофічно маленьку пенсію, якої ледве вистачає на проживання. І це може істотно позначитися на ризику неповернення.

Як можна отримати кредит пенсіонеру

Існує всього декілька можливостей отримати грошову позику пенсіонеру. Один з найуспішніших способів, звернутися в банк, в якому пенсіонер отримує пенсію. Для банка цей факт дозволяє розрахувати рівень доходу пенсіонера та його платоспроможність. У разі появи прострочення, банк може прямо оперувати фінансовими надходженнями і нагадувати клієнту, про необхідність оплати боргу.

Непоганим варіантом вирішення фінансових проблем пенсіонера буде використання кредитного ліміту, так званий овердрафт. Як правило, банки пропонують підключення цієї послуги всім, без винятку, рідко, коли відмовляють. Наявність кредитного ліміту на пенсійній картці ні до чого не зобов'язує. Але в разі необхідності, при відсутності особистих грошових коштів, використання карткового кредитного ліміту буде дуже своєчасним і зручним. Щоб отримати гроші потрібно просто знайти найближчий банкомат свого банку або його відділення та зняти з особистої карти потрібну суму. Відсоткова ставка практично завжди мінімальна і менше, ніж якщо б довелося оформити класичний кредит. На сьогоднішній день процентна ставка овердрафт - кредиту становить 3-5%. Кредитні кошти можна використовувати від 30 до 55 днів. Після чого необхідно повернути взяті в борг гроші на карту, заплативши зверху згадані 3-5%.

Що потрібно для підключення послуги овердрафт

Для можливості використання кредитних коштів за допомогою своєї кредитної картки необхідно звернутися у відділення вашого банку з проханням підключити кредитний ліміт. Після невеликої перевірки, працівник банку повідомляє про позитивне або негативне рішення на ваше прохання. У 95% випадків приймається позитивне рішення, і тільки самим неблагонадійним групам відмовляють в можливості використання кредитних коштів. Поріг кредитного ліміту встановлюється виходячи з рівня доходу індивідуально. Сюди можуть входити ще деякі фактори, але вони не відіграють особливої ​​ролі.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн