mozhno-li-poluchit-kredit-bez-spravki-o-dohodah

Чи можна отримати кредит без довідки про доходи?

05.12.2019

Фінанси

Будь-який банк працює за суворими правилами, згідно з якими схвалювати видачу кредиту дозволяється лише клієнтам, документально підтвердившим свою платоспроможність. Тільки так організація буде впевнена, що людина поверне всю позику з відсотками, не буде просити про відстрочку і зниження ставки. Одним з варіантів підтвердження своєї платоспроможності є довідка про доходи. Для її отримання потрібно пройти кілька етапів, витратити масу часу, зіткнутися з бюрократичною тяганиною. Саме тому з кожним роком все більше людей починають цікавитися, де взяти кредит без довідки про доходи і чи реально це зробити?

 

Що являє собою довідка про доходи?

 

Довідка 2-ПДФО є стандартним і затребуваним документом, складанням якого займаються лише бухгалтери компанії, де працює людина, що розраховує на отримання кредиту. Оформляється вона в офіційному порядку, тому містить виключно точну і вірну інформацію як про щомісячний дохід, так і про оплату податків.

 

Довідка є незаперечним доказом наявності у потенційного позичальника значного доходу, якого точно вистачить, щоб погасити кредит. Однак багато громадян України працюють неофіційно або отримують зарплати «в конверті», через що підтвердження високого доходу стає недоступним. Без вищеописаного документа банківські організації не зможуть схвалити заявку на кредит, а проблема людини, пов'язана з необхідністю отримання фінансових коштів, залишиться невирішеною. Благо, з цієї ситуації є простий вихід.

 

Як взяти кредит без довідки про доходи?

 

Якщо ви потрапили в вищеописану ситуацію і активно цікавитеся, як взяти кредит без довідки про доходи, радимо скористатися послугами компаній, що надають можливість онлайн кредитування - в даному випадку сам процес оформлення позики позбавлений бюрократичної тяганини і непотрібної витрати часу. Тут ніхто не просить довідки про доходи, поручителів і застави. Співпраця проходить наступним чином:

 

  • Клієнт заходить на офіційний сайт сервісу, в спеціальному кредитному калькуляторі вказує, яка сума йому потрібна і наскільки швидко він зможе її погасити.
  • Далі необхідно виконати реєстрацію, надати ряд особистих даних і отримати доступ до особистого кабінету.
  • В кінці підписується договір кредитування, а зазначена сума через кілька хвилин надходить на кредитну карту.

 

Таким чином, тепер отримання кредиту без довідки про доходи доступно кожному українцю. Для цього потрібно лише відповідати мінімальним вимогам, а саме, бути повнолітнього віку, надати паспорт з ідентифікаційному кодом, а також кредитну карту і номер мобільного телефону.

 

Money24 - гарантія швидкого отримання позики

 

Вже протягом кількох років компанія Money24 займається наданням послуг короткострокового кредитування. За час роботи вона зарекомендувала себе виключно в позитивному ключі, істотно поліпшила рівень сервісу і клієнтського обслуговування. Українці вважають за краще обирати саме цю організацію, тому що вона надає найбільш вигідну процентну ставку на ринку. Не варто забувати про наступні переваги:

 

  • Знижка 50% на перший кредит. Відсутність страховок і комісій.
  • Швидкість. Оформлення займає всього пару хвилин.
  • Доступність. Цілодобове кредитування, для отримання доступу до послуг потрібно лише підключення до інтернету.

 

Тепер ви точно знаєте, хто дає кредит без довідки про доходи. Для отримання більш детальної інформації можна зв'язатися з менеджерами компанії і детально проконсультуватися з ними.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн