виїзд в іншу країну з відкритим кредитом

Чи можна виїжджати за кордон, якщо є незакриті кредити?

29.08.2017

Фінанси

Не можна назвати безпідставним страх з приводу виникнення проблем при виїзді за кордон, якщо у позичальника є кредити. Ситуація цілком реальна, оскільки при встановленні заборони на виїзд відомості передаються прикордонній службі. Тим не менш, не всіх позичальників стосується дане обмеження. Що потрібно знати кожному украінцю перед виїздом закордон.

Чому позичальникові забороняють виїзд?

Якщо ви взяли гроші в борг і справно виконуєте зобов'язання, тобто платежі надходять чітко і в регулярному порядку, приводу для обмежень на виїзд немає. Навіть якщо прострочення мають місце бути, заборони також не буде, поки кредитор не подасть до суду на боржника. Складнощі з поїздкою за кордон можуть виникнути тільки з двох причин:

  1. Імовірність отримання візи знижується, якщо позичальник погашає мікропозику за рахунок більшої частини свого прибутку. Справа в тому, що посольство може засумніватися в тому, що людина здатна утримувати себе в країні, в яку направляється. Досить довести фінансову спроможність і проблем з візою не буде.
  2. Проблеми з перетином українського кордону виникають, якщо прикордонна служба повідомлена про заборону, накладену на виїзд позичальника з країни, поки він не погасить заборгованість. В даному випадку ймовірність успішного виїзду наближається до нуля.

Порядок встановлення заборони

Прав затримувати громадянина України на кордоні і забороняти виїзд за наявності простроченого кредиту у прикордонної служби немає. Тільки постанова ДВС стане перешкодою, якщо позичальник не виконує свої зобов'язання по кредиту онлайн, які були накладені судом. Обмеження починає діяти, якщо проти позичальника ведеться виконавча конфіскація майна за указом нотаріуса або згідно з рішенням суду. Поки не буде підписаний договір про реструктуризацію або боржник не розплатиться, заборона нікуди не зникне.

Відсутність виконавчого листа або позову не є приводом для заборони, навіть якщо є заборгованість. До речі, поки судовий розгляд щодо простроченого кредитного продукту не завершиться, заборона не вступить в силу.

Як виправити ситуацію і уникнути заборони?

Сміливо вирушайте в поїздку, якщо ваші прострочення по кредиту не посилені судовим розглядом. Ви не зіштовхнетеся з жодними проблемами на кордоні. Виняток - судове рішення про стягнення заборгованості.

Якщо наявність заборгованості по кредиту заважає вам спокійно спати по ночах, а планування поїздки за кордон ще більше погіршує вашу тривогу, Money24 допоможе вам вирішити проблему. Цілодобова робота сервісу і мінімум вимог дозволять отримати позику на карту в максимально короткі терміни. Крім ІПН і вашого паспорта нам нічого не потрібно. Ніякого збору довідок, поїздок і зустрічей у відділенні. Фінансову проблему можна вирішити за одну хвилину - просто заповніть заявку на нашому сайті.

Щоб уникнути заборони, намагайтеся не допускати великих прострочень. Мікрофінансова компанія Money24 робить все, щоб клієнти отримували максимум користі від сервісу. Саме тому наші кредити безпечні, доступні і швидкі, до того ж, незадовго до крайньої дати погашення боргу наші клієнти завжди отримують повідомлення, щоб дотримуватися платіжної дисципліни було максимально просто. Так ви зможете зберегти позитивну кредитну історію і не зіткнетеся з проблемами на кордоні.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн