covid19onlinecredit

Чи можна взяти кредит онлайн під час карантину

29.05.2020

Фінанси

Чи можна взяти кредит онлайн під час карантину

 

Пандемія вірусу Covid 19 змусила мільйони українців залишатися вдома, в результаті чого у багатьох перекрилося або поменшало надходження фінансів. Ситуація тисне з усіх боків, але вихід є - одним з найпростіших і швидких способів отримання необхідної суми стає онлайн-кредитування.

Існує величезна кількість видів кредитування: довгостроковий, короткостроковий, іпотечний, кредит на навчання, автомобіль, відпочинок і т.д. Він може бути забезпечений порукою, заставою або не забезпечений. Різновидів дуже багато, але під час карантину і режиму самоізоляції процес взяття кредиту в банку стає надзавданням.

Єдиним простим, зручним і швидким способом отримання кредитних грошей стає онлайн-кредит. На нього не впливає вірус, умови в спеціалізованих сервісах не змінилися з настанням загального карантину. А найголовніше - не потрібно нікуди йти, а для отримання грошей на карту вам потрібно всього десять-двадцять хвилин.

 

Як оформити заявку на онлайн-кредит

 

Щоб оформити запит в мікрофінансової організації, необхідно виконати всього кілька кроків:

• знайти необхідний сервіс;

• визначитися з бажаною сумою і терміном її повернення;

• внести особисті дані (паспорт, ІПН, номер банківської карти, електронну почни і номер телефону);

• заповнити невелику анкету;

• очікувати результату запиту.

 

Рішення приходить протягом восьми-десяти хвилин. Найчастіше відповідь на заявку - позитивний. Відзначимо, що отримати гроші можуть тільки дорослі люди старше вісімнадцяти років.

Кредит онлайн був актуальним ще до настання пандемії, але в нинішніх умовах він не просто популярний - він необхідний. Головною перевагою тут є те, що взяти кредит при Коронавіруси можна так само легко і швидко, як і в звичайний час.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн