конференція

Минулого тижня, в Україні пройшла конференція MFO ANTISUMMIT 2019

26.06.2019

Фінанси

Минулого тижня, в Україні пройшла конференція MFO ANTISUMMIT 2019, де зібралися лідери мікрофінансового ринку кредитування. Захід був організований Bank Online, ВАФК, порталами Finance.ua і Minfin.com.ua, і пройшов в пляжному комплексі Olmeca Plage, в самому центрі столиці України.

На захід зібралося більше 230 осіб - це ті, хто має пряме відношення до мікрофінансового ринку України, а також гості столиці, які прибули з інших країн. У програмі виступів були заплановані доповіді по кращим кейсам скорингових процесів, ризик менеджменту компаній кредитування, ідентифікації особистості клієнта, кейси по виходу на міжнародні ринки кредитування в ніші PDL, кейси з маркетингу та продажу. Серед виступаючих були представники НБУ, Нацкомфінуслуг, Всеукраїнської асоціації фінансових компаній і лідери PDL ринку.

Віталій Черняк - начальник Управління фінансового моніторингу НБУ розповів про новий підхід до перевірок банків і фінансових організацій.

Олександр Залєтов - представник Нацкомфінпослуг розповів про обсяги і кількість кредитів, які видаються небанківськими фінансовими компаніями. За його словами, обсяги кредитування безперервно ростуть ось уже 3 роки. У минулому році було видано понад 67 мільярдів гривень, якщо порівнювати з попереднім роком, то ця цифра відповідає зростанню в 45%.

Денис Зикеев, співзасновник компанії RiskTools, розповів про ризик-менеджмент для онлайн-МФО і про те, як ефективно ним управляти. Доповідь Дениса можна резюмувати його ж цитатою - «Ризик-менеджмент не знижує рівень невизначеності. Він дозволяє отримати з невизначеності максимальний прибуток».

Роман Катеринчик співвласник однієї з перших в Україні МФО компаній - Mycredit, представив на конференції нову CRM систему, оптимізовану для роботи мікрофінансових компаній. Серед переваг - висока ступінь автоматизації. Навіть базова версія включає в себе інтеграцію з більш ніж 30 вендорами для ефективної роботи онлайн-МФО від платіжних терміналів, до БКІ та CPA мереж.

Компанія Platon, в особі COO Андрія Батаріна презентувала новий програмний продукт Payer Score, спрямований на боротьбу з фродом. Payer Score - антіфрод-платформа, яка дозволяє відразу ж після верифікації карти побачити історію дій по карті позичальника і зіставити історичні дані з поточними», - пояснює Батарін.

Новинкою цієї конференції став статус «міжнародної конференції» завдяки гостям з інших країн. Так, зокрема, були присутні гості та експерти з Латвії та Грузії.

Ігор Земіц, COO Aventus group (Латвія), розповів про етапи розвитку PDL в Латвії та інших країнах. Про майбутнє кредитів PDL і потенційному сценарії розвитку. А Гурамі Татешвілі, CEO & Founder компанії AppsCorp (Грузія) поділився особистим «факапом» і розповів, як за 3 дні втратив 4000 $ на рекламній кампанії PDL продуктів. Поділився висновками і результатами експерименту.

Також на конференції відбулося нагородження кращих мікрофінансових компаній за версією фінансового порталу Finance.ua. Директор Finance.ua Сергій Віндерскіх вручив нагороди трійці переможців, а також додаткові 4 нагороди в різних номінаціях. Переможцями голосування стали:

  • 1 місце - KF.UA
  • 2 місце - ССLoan
  • 3 місце - Mega Groshi

Нагороди в додаткових номінаціях отримали:

  1. Компанія Dinero - лідер онлайн продажів.
  2. Компанія Moneyveo - найпопулярніший і впізнаваний бренд.
  3. Компанія MYCREDIT - найкраща компанія на думку клієнтів.
  4. Компанія CreditPlus - найстабільніший оффер для вебмайстрів.

Компанія «КачайГроші» в особі його директора, отримала окрему нагороду, засновану офіційним партнером конференції, компанією Finline (онлайн-сервіс підбору та замовлення кредитних карт і кредитів готівкою). Нагорода «Вибір Finline» - присуджена за стратегічне співробітництво і запуск нових продуктів.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн