osobennosti-polucheniya-zajma-bez-proverki-kreditnoj-istorii

Особливості отримання позики без перевірки кредитної історії

05.12.2019

Фінанси

 

Через постійні прострочення по виплатах, зростаючу кількість боргів банківські організації максимально ретельно підходять до перевірки всіх потенційних позичальників. У людей, що мають низький кредитний рейтинг, практично немає шансів на схвалення їх заявки. У зв'язку з цим багато хто хоче знати, де можна взяти кредит без перевірки кредитної історії.

 

Кредитна історія - що це таке і для чого вона потрібна?

 

Якщо кілька банків поспіль відмовляють у видачі кредиту або роботодавці не бажають брати на роботу, цілком ймовірно, що причина цих невдач криється в зіпсованій кредитній історії. Вона являє собою інформацію про виконання позичальником кредитних зобов'язань. У ній відображаються назви банків, мікрофінансових організацій, кредитних споживчих кооперативів, в які людина зверталася і брала гроші в борг. Більш того, вказуються точні суми позик, присутня інформація про те, чи затримувалися платежі і наскільки своєчасно виплачувалися.

 

Всі вищеописані відомості знаходяться в спеціалізованих організаціях під назвою бюро кредитних історій. Їх декілька і у кожного банку, МФО або КПК є можливість вибору конкретного бюро, куди буде передаватися інформація про клієнта. Зазвичай фінансові організації вважають за краще відправляти відомості відразу в декілька бюро.

 

Якщо людина не хоче псувати кредитну історію, у неї не повинно бути постійних прострочень платежів. Лише в такому разі вона зможе розраховувати на високий шанс отримання позики в банку.

 

Де взяти кредит без перевірки кредитної історії?

 

Оскільки у багатьох людей часто виникають фінансові проблеми і раніше їм доводилося вимагати від банків відстрочку платежів, тепер вони не можуть отримати позику в подібних структурах. У зв'язку з цим виникає цілком логічне запитання: як отримати кредит без перевірки кредитної історії? Прекрасним варіантом стане онлайн сервіс Money24, робота якого здійснюється автоматично без участі людського фактора. Для оформлення позики знадобиться виконати пару простих етапів. Йдеться про:

 

  • Оформлення заявки. Використовується кредитний калькулятор для вказівки суми і терміну.
  • Реєстрації. Отримавши доступ до особистого кабінету, заповнюється клієнтська анкета.
  • Підтвердження договору. Після його підписання гроші надходять на карту.

 

Щоб отримати позику, необхідно надати мінімальний пакет документів: паспорт з ІПН кодом. Для деяких процедур може знадобиться мобільний телефон та адреса електронної пошти.

 

Чому багато клієнтів роблять вибір на користь Money24?

 

Сервіс Money24 вже довгий час користується величезною популярністю і затребуваністю серед клієнтів з різних міст України. А все тому, що співробітникам компанії вдалося реалізувати продуману систему оформлення і погашення позики, встановити низьку процентну ставку, додати можливість пролонгації. Не варто забувати про інші переваги за типом:

 

  • Доступності. Послуги сервісу доступні в цілодобовому режимі з будь-якого населеного пункту України, де є мережа Інтернет.
  • Вигоди. Далеко не у всіх кредитних компаніях оперативно видаються позики на кредитну карту без ретельної перевірки всіх даних клієнтів, як це робиться в Money24.
  • Швидкості. Буквально кілька хвилин потрібно для реєстрації та обробки заявки. Багато процесів є автоматизованими або не використовуються взагалі.

 

Тепер ви точно знаєте, де взяти кредит без перевірки кредитної історії і гарантовано виправдати свої очікування від взаємовигідної співпраці. Постійні клієнти можуть розраховувати на безліч додаткових бонусів і знижок.

 

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн