швидка позика на карту

Отримати швидку позику на карту онлайн або готівкою

03.04.2018

Фінанси

Компанія Money24 один з лідерів онлайн кредитування в Україні пропонує всім українцям нову послугу - швидкі позики онлайн з можливістю віддалено отримати гроші прямо на свою банківську карту. Швидка позика - це нове слово в сфері кредитування, для оформлення кредиту необхідно мати тільки паспорт та ідентифікаційний код. Протягом 8 хвилин сервіс розглядає заявку і оформляє договір кредитування. Відразу ж після цього ми відправляємо гроші вам на карту або готівкою.

Швидкий займ онлайн - революційна технологія кредитування

Напевно, кожен з нас пам'ятає, як непросто було отримати кредит в банку. Необхідно було зібрати чималий список документів, мати роботу, причому, офіційну, з підтвердженням від роботодавця. Також завжди була потрібна довідка про доходи, а в окремих випадках, коли мова йшла про кругленьку суму, доводилося шукати поручителя. Все це викликало незручність, а часом, ставало непереборною перешкодою при оформленні позики в банку.

Все змінилося кілька років тому з приходом в Україну революційних технологій онлайн ідентифікації та підтвердження особи. Законодавча база затвердила можливість підписання умов договору за допомогою цифрового підпису. Це був перший крок в напрямку онлайн позик. На даний момент взяти позику на карту онлайн вимагає мінімум зусиль і часу.

Як отримати швидкий позику

Швидка позика онлайн - це одна з послуг сервісу кредитування Money24. В основі даної пропозиції лежить можливість отримання грошової позики на свою банківську карту віддалено, перебуваючи в будь-якому куточку країни.

Щоб отримати позику необхідно подати онлайн заявку на сайті сервісу кредитування Money24.ua. Вкажіть суму позики і термін на який він потрібен, а потім пройдіть процедуру реєстрації. Надайте скан-копії обов'язкових документів і платіжних реквізитів (дані вашої банківської карти). Підтвердить вашу особистість і підпишіть ваш договір кредитування. Вся процедура займе у вас 8 - 10 хвилин. Як тільки ваша заявка буде оброблена системою, ми відправимо гроші по вашому займу прямо на вашу карту.

Які вигоди дає швидка позика онлайн на карту

З перших же днів появи на ринку кредитування онлайн позики користуються популярністю і величезною затребуваністю. Пояснюється такий попит своїми унікальними особливостями:

  • Немає необхідності підтверджувати наявність доходів.
  • Не потрібні поручителі і застава.
  • Мінімальний пакет документів, тільки паспорт і ІПН код
  • Всього 8 хвилин на оформлення.
  • У разі проблем з погашенням позики можна продовжити договір кредитування і відстрочити оплату.
  • Мінімальна переплата завдяки низькій процентній ставці.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн