споживчий кредит

Споживчий кредит онлайн на карту

Споживчий кредит - особливий вид кредитування, що надається громадянам безпосередньо для покупки будь-яких споживчих товарів. Характерна риса такого способу кредитування - наявність різноманітних прихованих комісій та платежів, які значно збільшують вартість повного кредиту. Традиційно склалося так, що споживчий кредит видається банками і кредитними компаніями на місцях купівлі товарів, і, рідко коли, доводиться звертатися безпосередньо в банк, для подачі заявки. Зазвичай, споживчий кредит береться під побутову техніку та електроніку в великих торгових мережах.

Щоб скористатися можливістю отримати споживчий кредит, необхідно зібрати досить багато різних документів і довідок, які підтвердять платоспроможність позичальника. Ця процедура є обов'язковою умовою в великих кредитних компаніях і банках.

Споживчі кредити готівкою від МФО компаній

Зовсім недавно ніша кредитування фізосіб поповнилася ще одним гравцем, який досить швидко відвоював собі «ласий шматок пирога». Цим гравцем стали мікрофінансові компанії, які готові оперативно надати гроші в борг, не вимагаючи від клієнта повного пакету документів. Мікрофінансові компанії МФО надають миттєву фінансову допомогу під невеликий відсоток. Завдяки цьому, вони завоювали популярність і затребувані все більше і більше з кожним днем.

Спочатку компанії МФО спеціалізувалися виключно на невеликих кредитах на невеликий термін, найчастіше, до 30 днів. При цьому гроші видавалися в борг під, відносно, невеликі відсотки. Завоювавши популярність, МФО компанії почали розвиватися і захоплювати нові ніші, однією з яких стала ніша споживчих кредитів.

Чим вигідні споживчі кредити від МФО

Варто зазначити, що для мікрофінансових компаній характерною рисою є можливість надання своїх послуг в мережі інтернет - це значно прискорює процес подачі заявки та оформлення кредиту. Споживчі кредити від МФО компаній відразу стали популярними багато в чому завдяки характерним перевагам онлайн кредитування:

 • Мінімальний термін оформлення кредиту
 • Можливість звернеться за допомогою через інтернет. При цьому не обов'язково особисто бути присутнім.
 • Низька процентна ставка і відсутність прихованих платежів.
 • Можливість отримати гроші за споживчим кредитом миттєво. Гроші за кредитом переводяться на карту клієнта відразу ж після оформлення договору.
 • Щоб подати заявку необхідно надати мінімальний набір документів: паспорт та ідентифікаційний код ІПН.
 • Можливість продовження терміну кредитного договору за допомогою послуги «пролонгація.»

Чому потрібно бути обережним при виборі МФО компанії

Кредитування онлайн має один, але досить серйозний недолік. Люди, які звертаються за фінансовою допомогою в онлайн компанію, надають особисту інформацію та свої платіжні дані третім особам. У разі, якщо мікрофінансових компанія є недобросовісною, ці дані можуть бути використані без відома власника. Надалі це може привести до фінансових проблем. Тому необхідно прискіпливо і обережно вибирати МФО компанію, в якій брати гроші в борг.

Ознаки гарної МФО компанії

Дійсно хороших і надійних МФО компаній на ринку України небагато. Щоб не стати жертвою шахраїв або непрофесіоналів, необхідно звертати увагу на кілька простих речей:

 • Наявність ліцензії на право здійснення фінансової діяльності
 • Наявність офіційної реєстрації компанії, і юридичний статус
 • Наявність фізичної адреси компанії
 • Прозора фінансова звітність
 • Можливість підписання публічного договору
 • Якщо компанія надає послуги через інтернет, наявність професійного веб-сервісу.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн