пролонгація кредита

Прострочили кредит онлайн - є просте вирішення проблеми!

Перед оформленням кредиту кожен з нас намагається продумати всі варіанти: чи вистачить зарплати, чи буде можливість стабільно виплачувати борг, чи є додатковий заробіток? На цьому міркування закінчуються, ми сміливо оформляємо кредит онлайн, але фактор ризику завжди залишається. Роботодавець затримує зарплату, бізнес прогорає, додатковий заробіток так і не приносить свої плоди. Дата внесення чергової суми на погашення кредиту вже зовсім скоро, але платити нічим. Все не так погано, як ви вже встигли собі уявити!

Зрозуміло, прострочений платіж несе за собою підвищення процентної ставки і накладення штрафів, також цей нюанс відобразитися у вашій кредитній історії, але якщо ви вчасно скористаєтеся послугою пролонгації кредиту, цих неприємностей можна уникнути. Далі ми розглянемо, що таке пролонгація кредиту, які умови активації даної послуги і як її підключити.

Пролонгація кредиту: швидко, зручно, безпечно

Пролонгація кредиту це продовження термінів виплати по кредиту - фінансовий тиск на позичальника знижується і він отримує додатковий час для вирішення тимчасових фінансових труднощів.

  1. Термін. Пролонгація терміну кредиту може бути активована необмежену кількість разів, але на строк до 30 днів з дня підключення.
  2. Умови. Штрафних санкцій немає, в кредитній історії послуга не відображається, а умови кредитування залишаються стандартними згідно з поточним кредитним договором.
  3. Вартість. Щоб максимально точно розрахувати вартість пролонгації рекомендуємо вам скористатися Особистим кабінетом. Орієнтовно це сума комісій і відсотків з моменту отримання позики - нарахованих, але несплачених.
  4. Підключення. Щоб дізнатися, як скористатися послугою пролонгація, необхідно зайти в особистий кабінет, вказати необхідну кількість днів і погасити відсотки, нараховані з моменту активації кредиту. На жаль, через банківський переказ підключити послугу не можна, але ви зможете це зробити за допомогою мобільних терміналів самообслуговування.
  5. Активація через термінали. Пролонгація терміну кредиту доступна до підключення через City24, IBox і EasyPay. Необхідно лише заздалегідь дізнатися в Особистому кабінеті точну суму до оплати і внести її протягом дня одним платежем. Необхідну інформацію ви знайдете в меню пункт «Пролонгація».

Альтернативні можливості погашення кредиту

Як тільки ваша фінансова ситуація стабілізується і внесення платежу стане можливим, скористайтеся одним із зазначених нижче способів.

  1. Щоб погасити кредит онлайн варто скористатися Особистим кабінетом, ввести необхідну суму і почати кнопку оплати кредиту. Поточна заборгованість та сума до виплати на момент погашення відповідно до договору будуть відображатися у вашому кабінеті.
  2. Доступна оплата через термінал iBox, EasyPay і Банк24 Національний кредит. Для цього натисніть на «Банківські операції», потім на «Money24» і вкажіть зазначений при укладенні договору номер телефону.
  3. Якщо ви вибираєте банківський переказ, досить відвідати відділення будь-якого банку і вказати платіжні реквізити Money24. Не забудьте вказати свій ІПН і ПІБ в призначенні платежу, в іншому випадку кредит не буде погашений, оскільки платіж не буде ідентифікований.

З послугою пролонгації тимчасові фінансові труднощі не стануть для вас проблемою, і ви зможете оплатити кредит трохи пізніше, уникнувши штрафних санкцій.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн