кредит у 20 років

Чи просто отримати кредит в 20 років

Молодь стикається з фінансовими труднощами вже після навчання в школі - оплата курсів, проживання в гуртожитку, оплата за освіту в вищих навчальних закладах. Пізніше буде потрібна фінансова підтримка бізнес-планів, стартапів і інших проектів. Далеко не кожен банк в Україні видає кредит готівкою з 20 років, а якщо і видає, то відповідати жорстким вимогам здатні не всі молоді студенти. Заробіток повинен бути стабільним, навіть якщо це стипендія. Його необхідно підтверджувати документально. Додатково варто заручитися підтримкою поручителів або надати заставу.

Кредит від Money24 доступний для молоді

Складність такої банківскої системи в більшості випадків веде до провалу, але вихід є. Сучасні мікрофінансові організації дозволяють взяти гроші в кредит готівкою або на банківську карту з 18 років. Прикладом такої організації є компанія Money24. Ми не вимагаємо збирати великий пакет документів і довідок (досить мати паспорт та ІПН), не перевіряємо кредитну історію потенційних позичальників і не відмовляємо клієнтам, якщо вони досягли повнолітнього віку. Процес максимально доступний для розуміння і навіть не вимагає відвідування офісу і спілкування з консультантом. Як наслідок, додатковий бонус - немає необхідності стояти в черзі. Більш того, навіть з дому не потрібно виходити.

Ми пропонуємо сучасну послугу кредитування населення в онлайн режимі. Активна і перспективна молодь як ніхто інший оцінить таку тенденцію, оскільки для отримання позики досить просто залишити заявку. У нас ви зможете взяти кредит готівкою в 20 років, не отримавши відмови.

Як отримати експрес кредит з 20 років?

Ми допоможемо вирішити ваші фінансові проблеми за 10 хвилин. Саме стільки потрібно на складання заявки, її розгляд і переклад необхідної суми. Система поетапна, має чітку послідовність, тому розібратися в ній зможе будь-хто.

  1. Визначтеся з розміром позики. Скористайтеся кредитним калькулятором на нашому сайті, щоб заздалегідь дізнатися про розмір переплати при виборі різних сум і термінів.
  2. Заповніть онлайн заявку. Зазначені вами дані повинні бути достовірними, в іншому випадку зросте ризик відмови.
  3. Чекайте, і протягом 8 хвилин ми надішлемо вам своє рішення. У більшості випадків воно буде позитивним.
  4. Отримайте кредит готівкою від 20 років зручним для вас способом.

Наявність банківської карти дозволяє істотно прискорити і спростити процедуру отримання позикових коштів, але за відсутності такої є і альтернативні методи. При виникненні будь-яких питань ви можете звертатися в службу підтримки нашої компанії. На сайті також представлено багато вичерпної інформації.

На яку суму кредиту можна розраховувати?

Ми намагаємося поліпшувати умови кредитування для постійних клієнтів, тому ви можете розраховувати на збільшення кредитного ліміту з кожним наступним разом звернення.

  • перше оформлення - до 3 тис. грн .
  • друге звернення - до 5 тис. грн .
  • третє звернення - до 7 тис. грн .

З кожним наступним разом кредитний ліміт буде збільшуватися на 2000 грн. Максимальна сума кредитування становить 20 тис. грн.

Часто перше знайомство молоді з фінансовими проблемами відбувається в процесі пошуку постійної роботи, при виникненні потреби в особистому житлі, під час проживання в гуртожитку. Ми надаємо молодим студентам можливість оформити експрес кредит до зарплати або до стипендії на короткий період. Саме здатність вести свій бюджет формує відповідальність і самостійність, а ми намагаємося дати наймолодшому населенню країни хоча б мінімальну фінансову підтримку.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн