Кредит готівкою онлайн

Скільки отримати

0 грн.

+

Вкажіть термін кредиту

7 днів

+

Беремо: 100 грн

День погашення: 08.11.2017

Повертаємо: 144 грн.

Отримати кредит

Отримання грошей без поручителів від компанії Money24. Будь-яка фінансова допомога протягом 8 хвилин. За останні кілька місяців кредитування готівкою стало настільки популярним, що потіснило традиційні способи кредитування.

Переваги кредитування готівкою:

Пропозиція компанії Money24 максимально вигідно відповідає всім очікуванням клієнта. Кредит готівкою в онлайн режимі можна оформити протягом найкоротші часу. На сьогоднішній момент, сервіс Money24 може обробити заявку клієнта протягом 8 хвилин. Цього часу достатньо, щоб система прийняла вашу заявку, опрацювала її і видала рішення про оформлення кредиту.

Щоб взяти кредит в Money24 не потрібно пред'являти тонни різних довідок і документів. Необхідно мати тільки паспорт громадянина України та податковий ідентифікаційний код ІПН. Пред'явивши ці документи, ви маєте всі шанси оформити онлайн кредит.

Багато кредитних компаній не повністю розкривають умови кредитного договору й не мають можливості дати кредит готівкою онлайн. Часто трапляється так, що зʼявляються приховані комісії, платежі, які значно здорожчують вартість кредиту. З огляду на той негатив, який постійно переслідує кредитні організації, компанія Money24 повністю відмовилася від прихованих комісій та платежів. За допомогою кредитного калькулятора на сайті можна точно дізнатись яку суму, і коли необхідно внести.

Завдяки тому, що сервіс кредитування Money24 працює через інтернет, немає необхідності відкривати численні офіси. Наші послуги доступні в будь-якій точці України 24 години на добу 7 днів на тиждень. Отримати кредит готівкою можна практично миттєво. Якщо для оформлення першого кредиту потрібен час на ідентифікацію клієнта та перевірку його платоспроможності, то повторний кредит, як і всі наступні, можна оформити за кілька хвилин. У ситуації, коли гроші потрібні терміново, такий кредит єдино прийнятний.

Як отримати кредит готівкою через інтернет

Порядок отримання онлайн кредиту готівкою гранично простий і зрозумілий. Список необхідного мінімальний. В першу чергу необхідно подати заявку на отримання кредиту готівкою на сайті Money24.ua. Під час цієї процедури, клієнту буде запропоновано пройти ідентифікацію і підтвердити своє місце розташування. Після підтвердження своїх персональних даних, клієнт повинен підтвердити договір кредитування відповідно до запропонованої інструкції. Відразу ж, після підтвердження договору, клієнт отримає кредит готівкою онлайн - всю суму, обумовлену в договорі на свою кредитну карту.

Як повернути кредит в Money24

Компанія Money24 пропонує кілька способів погашення кредиту або внесення чергового платежу. Для зручності, наші клієнти можуть скористатися будь-яким із запропонованих способів.

  • Онлайн сервіс EasyPay
  • Онлайн сервіс Platon
  • Онлайн сервіс Privat24
  • Через касу будь-якого банку України

Як взяти кредит Money24 вигідно


Кредитування готівкою від Money24 має кілька переваг, наші постійні клієнти отримують кредит під менший відсоток. Наша система бонусів і заохочень дозволяє здешевити вартість кредиту. Отримати бонуси можуть всі зареєстровані в системі клієнти, виконуючи умови партнерської програми (повертаючи вчасно кредит, залишаючи відгуки про компанії або просто беручи участь в наших соціальних мережах). Надалі, отримані бонуси можна витратити на закриття своїх кредитів.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n