Кредит готівкою онлайн

Скільки отримати

0 грн.

+

Вкажіть термін кредиту

7 днів

+

Беремо: 100 грн

День погашення: 08.11.2017

Повертаємо: 144 грн.

Отримати кредит

Кредит готівкою без довідок і поручителів від компанії Money24. Будь-яка фінансова допомога протягом 8 хвилин. За останні кілька місяців кредитування готівкою стало настільки популярним, що потіснило традиційні способи кредитування.

Переваги кредитування готівкою:

Пропозиція компанії Money24 максимально вигідно відповідає всім очікуванням клієнта. Кредит готівкою в онлайн режимі можна оформити протягом найкоротші часу. На сьогоднішній момент, сервіс Money24 може обробити заявку клієнта протягом 8 хвилин. Цього часу достатньо, щоб система прийняла вашу заявку, опрацювала її і видала рішення про оформлення кредиту.

Щоб взяти кредит в Money24 не потрібно пред'являти тонни різних довідок і документів. Необхідно мати тільки паспорт громадянина України та податковий ідентифікаційний код ІПН. Пред'явивши ці документи, ви маєте всі шанси оформити онлайн кредит.

Багато кредитних компаній не повністю розкривають умови кредитного договору. Часто трапляється так, що зʼявляються приховані комісії, платежі, які значно здорожчують вартість кредиту. З огляду на той негатив, який постійно переслідує кредитні організації, компанія Money24 повністю відмовилася від прихованих комісій та платежів. За допомогою кредитного калькулятора на сайті можна точно дізнатись яку суму, і коли необхідно внести.

Завдяки тому, що сервіс кредитування Money24 працює через інтернет, немає необхідності відкривати численні офіси. Наші послуги доступні в будь-якій точці України 24 години на добу 7 днів на тиждень. Отримати кредит готівкою можна практично миттєво. Якщо для оформлення першого кредиту потрібен час на ідентифікацію клієнта та перевірку його платоспроможності, то повторний кредит, як і всі наступні, можна оформити за кілька хвилин. У ситуації, коли гроші потрібні терміново, такий кредит єдино прийнятний.

Як отримати кредит готівкою через інтернет

Порядок отримання онлайн кредиту готівкою гранично простий і зрозумілий. Список необхідного мінімальний. В першу чергу необхідно подати заявку на отримання кредиту готівкою на сайті Money24.ua. Під час цієї процедури, клієнту буде запропоновано пройти ідентифікацію і підтвердити своє місце розташування. Після підтвердження своїх персональних даних, клієнт повинен підтвердити договір кредитування відповідно до запропонованої інструкції. Відразу ж, після підтвердження договору, клієнт отримає всю суму, обумовлену в договорі на свою кредитну карту.

Як повернути кредит в Money24

Компанія Money24 пропонує кілька способів погашення кредиту або внесення чергового платежу. Для зручності, наші клієнти можуть скористатися будь-яким із запропонованих способів.

  • Онлайн сервіс EasyPay
  • Онлайн сервіс Platon
  • Онлайн сервіс Privat24
  • Через касу будь-якого банку України

Як взяти кредит Money24 вигідно


Кредитування готівкою від Money24 має кілька переваг, наші постійні клієнти отримують кредит під менший відсоток. Наша система бонусів і заохочень дозволяє здешевити вартість кредиту. Отримати бонуси можуть всі зареєстровані в системі клієнти, виконуючи умови партнерської програми (повертаючи вчасно кредит, залишаючи відгуки про компанії або просто беручи участь в наших соціальних мережах). Надалі, отримані бонуси можна витратити на закриття своїх кредитів.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n