Мікропозика онлайн

Мікропозика готівкою на карту банку протягом 8 хвилин без поручителів і довідки про доходи - унікальна пропозиція від компанії Money24

Мікропозика онлайн має ряд переваг перед звичайним кредитом. Головна його особливість - порівняно невелика сума позики під невисокий відсоток. Зазвичай, займ оформляється на невеликий період часу, найчастіше, до зарплати.

Отримати мікропозику на карту можна протягом 1 години, для цього необхідно зареєструватися в сервісі онлайн кредитування і подати заявку.

Переваги мікропозик Money24

Щоб отримати мікропозику онлайн знадобиться

Щоб вдало подати заявку і отримати мікропозику необхідно надати лише кілька основних документів, що підтверджують вашу особу і ваш фінансовий статус. Також необхідно мати кілька засобів комунікації і особисту кредитну карту.

Як отримати мікропозику онлайн на карту

Бонусна програма Money24

Компанія Money24 надає кожному клієнту можливість скористатися перевагами системи онлайн кредитування. Виконавши кілька простих умов, можна отримати бонуси, а також персональні промокоди, які в подальшому, використовувати при погашенні або оформленні кредиту.

Отримати персональні промокоди можна, беручи участь в соціальному житті сервісу Money24. Вступайте в наші групи в Facebook, Google+, стежте за новинами компанії, залишайте відгуки, і отримуйте знижку при оформленні кредиту.

Сервіс онлайн кредитування дозволяє погашати кредит за допомогою бонусних балів, отримати які можна, передчасно повернувши кредит, або запросивши в сервіс своїх друзів і знайомих. За кожного залученого вами знайомого, ми нарахуємо 500 бонусів після того, як він оформить свій перший мікрокредит.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн