Мікропозика онлайн

Отримати гроші на карту банку протягом 8 хвилин без поручителів і довідки про доходи - унікальна пропозиція від компанії Money24

Мікропозика онлайн має ряд переваг перед звичайним кредитом. Головна його особливість - порівняно невелика сума позики під невисокий відсоток. Зазвичай, займ оформляється на невеликий період часу, найчастіше, до зарплати.

Отримати мікропозику на карту можна протягом 1 години, для цього необхідно зареєструватися в сервісі онлайн кредитування і подати заявку.

Переваги мікропозик Money24

Щоб отримати мікропозику онлайн знадобиться

Щоб вдало подати заявку і отримати мікропозику необхідно надати лише кілька основних документів, що підтверджують вашу особу і ваш фінансовий статус. Також необхідно мати кілька засобів комунікації і особисту кредитну карту.

Як отримати мікропозику онлайн на карту

Бонусна програма Money24

Компанія Money24 надає кожному клієнту можливість скористатися перевагами системи онлайн кредитування. Виконавши кілька простих умов, можна отримати бонуси, а також персональні промокоди, які в подальшому, використовувати при погашенні або оформленні кредиту.

Отримати персональні промокоди можна, беручи участь в соціальному житті сервісу Money24. Вступайте в наші групи в Facebook, Google+, стежте за новинами компанії, залишайте відгуки, і отримуйте знижку при оформленні кредиту.

Сервіс онлайн кредитування дозволяє погашати кредит за допомогою бонусних балів, отримати які можна, передчасно повернувши кредит, або запросивши в сервіс своїх друзів і знайомих. За кожного залученого вами знайомого, ми нарахуємо 500 бонусів після того, як він оформить свій перший мікрокредит.

Відгуки користувачів

  • Кирилл

    Одна з небагатьох компаній, яким можна довіряти. Швидке оформлення без дзвінків

    19.11.2018

( 75 Відгуків, середня оцінка 4.84 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n