Взяти кредит з поганою кредитною історією

Сьогодні є реальна можливість оформити кредит з "заплямованою" кредитною історією, звернувшись в мікрофінансову організацію.

Скільки отримати

0 грн.

+

Вкажіть термін кредиту

7 днів

+

Беремо: 0 грн.

День погашення:

Повертаємо: 0 грн.

Кредит з поганою кредитною історією від Money24

Якщо ви допускали прострочення, дані про них доступні для потенційних кредиторів. Тому йти знову в банк - не вихід, навряд чи вашу заявку схвалять. Але і панікувати не варто, проблему можна вирішити.

Оформити кредит онлайн

Де зберігається кредитна історія?

Якщо ви раніше зверталися в банки або кредитні організації та оформляли кредит, то найімовірніше, давали згоду на обробку ваших даних. Кредитні копанні передають інформацію про ваш кредит в сервіс УБКІ. Це єдина база, якою користуються фінансові організації при прийнятті рішення про видачу кредиту. У базі міститься інформація про історію взаємин між вами і кредитором: коли ви брали кредит, на яку суму, чи вчасно ви повертали позикові гроші. На підставі цих даних УБКІ привласнює вам певний статус "рейтинг". Якщо ваш рейтинг низький, то отримати кредит буде проблематично.

Як поліпшити кредитну історію

Оформляючи кредит без правки про доходи в МФО компаніях, ви отримуєте шанс виправити свою кредитну історію. Багато МФО працюють з клієнтами, у яких були заборгованості, тим самим надаючи їм можливість підвищити кредитний рейтинг. Позичальники зацікавлені в цьому, адже вчасно погасивши борг, вони покращують картину своєї платоспроможності перед потенційним кредитором. Таким чином, ростуть шанси в майбутньому отримати більшу суму грошей в банку, під менші відсотки і на більш тривалий термін.

Покращити кредитну історію онлайн

Оформити кредит і поліпшити свою кредитну історію

Мікрофінансові організації пропонують два варіанти отримання коштів

Оформити кредит і покращити кредитну історію

Як оформити кредит онлайн

Варіант оформлення кредиту онлайн, користується великою популярністю за рахунок зручності і мінімальної витрати часу. Існують сервіси кредитування, такі як Money24, які дають можливість отримати онлайн кредит цілодобову, вони працюють у вихідні і святкові дні. Такого не запропонує жоден банк. Завдяки подібним організаціям, клієнт з "неідеальною кредитною історією" може отримати необхідну суму максимально швидко. Заповнення заявки і прийняття рішення про видачу коштів займає не більше 8 - 30 хвилин, після чого. гроші миттево зараховуються на вашу банківську карту.

При розгляді заявки на отримання онлайн кредиту, деякі МФО використовують автоматизовані системи. Вони аналізують дані про потенційного позичальника, включаючи інформацію з УБКІ, де зберігається кредитна історія. Завдяки тому, що МФО кредитують навіть при мінімальному кредитному рейтингу, клієнт може отримати позику при наявності відкритих кредитів в інших організаціях.

Відгуки користувачів

  • Андрей

    Відзначаю цю компанію, як єдину адекватну, в якій можна взяти кредит з будь-кредитною історією

    20.11.2018

( 75 Відгуків, середня оцінка 4.84 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n