Кредит без відсотків на карту за 8 хвилин

Швидкий кредит без відсотків і перевірок. До 20 000 гривень з виплатою на будь-яку карту України.

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Швидкий займ на карту без відмови від Money24 - просте рішення будь-яких фінансових проблем. Пропонуємо вигідні умови кредитування, в тому числі кредит без відсотків, нульову ставку, оформлення без довідок і поручителів, в віддаленому режимі - через інтернет.

Як взяти безвідсотковий кредит онлайн в Money24

Оформлення безвідсоткового кредиту в Money24 відбувається в автоматичному режимі. Ми повністю виключили з процесу реєстрації всі бюрократичні питання. Потрібно оформити онлайн заявку, зареєструватися і підписати договір. Одразу ж після цього, ми відправимо гроші на зазначену вами карту.

взяти кредит онлайн

Чому безвідсотковий кредит в Money24 краще за інших

Повністю онлайн кредитування виключає непорозуміння і бюрократію. Ніякого спілкування з працівником кредитної компанії, нічого не потрібно пояснювати і доводити. Це не схоже на банківське кредитування. Отримати кредит так само просто, як здійснити покупку в магазині.

Що потрібно для отримання кредиту онлайн без відсотків

Як повернути онлайн кредит Money24

Ми пропонуємо різні способи погашення кредиту. Найзручніший і простий спосіб - оплата за допомогою мережі терміналів або додатки Приват24. Також можна використовувати сервіс інтернет банкінгу EasyPay або Platon. Щоб оплатити безвідсотковий кредит готівкою, використовуйте касу будь-якого банку.

Як отримати безвідсотковий кредит на карту з додатковою перевагою

Скористайтеся можливостями нашої програми лояльності та отримайте шанс оформити кредит на ще більш вигідних умовах.

Сервіс онлайн кредитування Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо послуги короткострокового кредитування - у тому числі безвідсотковий кредит. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано більш ніж 180 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови безвідсоткового кредитування на карту.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n