Кредит без застави на карту від Money24

Взяти кредит без застави та поручителів на карту, без перевірок і відмов. До 20000 гривень за 8 хвилин. Оформлення по паспорту та ІПН коду

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Кредит без застави на карту в Україні

Послуги кредитів без застав на карту по всій Україні. Надаємо фінансову допомогу в найкоротші терміни, без перевірок і відмов. У Money24 можна отримати позику до 20000 гривень протягом 8 хвилин.

Як взяти кредит на карту без застави

Сервіс онлайн кредитування Money24 працює в автоматичному режимі: ми приймаємо і обробляємо заявки без участі людського фактора. Це дозволило нам повністю виключити бюрократію і скоротити час оформлення позики до 8 хвилин. Щоб отримати кредит, від позичальника потрібно виконати три нескладних дії.

взяти кредит онлайн

У чому переваги кредитів в Money24

Компанія Money24 не є банком і, отже, не зобов'язана проводити повну перевірку особистості позичальника, перевіряти стан його кредитної історії, оцінювати ризики і багато іншого. Це дозволяє виключити з процедури оформлення позики безліч другорядних, або зовсім непотрібних операцій.

Ми працюємо через інтернет в онлайн режимі, це розширює доступ до послуг на територію всієї України. Також це забезпечує можливість цілодобової роботи сервісу.

 • Вигідно

  Ми спеціалізуємося на мікрокредитуванні, в Money24 можна отримати невелику суму в борг на невеликий термін. При цьому, фіксована ставка кредитування дозволяє точно знати, яка сума відсотків буде нарахована, і скільки потрібно буде повернути. Перша позика для всіх клієнтів надається зі знижкою 50%.

 • Швидко

  Сучасне програмне забезпечення та IT технології гарантують практично миттєвий процес надання грошових позик. Не потрібно надавати довідки та документи.

 • Доступно

  Ми працюємо по всій Україні, без перерв і вихідних - сервіс доступний в будь-який час. Щоб оформити мікропозик необхідний тільки телефон і доступ до інтернету.

Що знадобиться для оформлення кредиту

Взяти кредит в Money24 може будь-який повнолітній українець у віці від 18 років. При цьому потрібно мати паспорт, ІПН код, і кілька засобів для комунікації.

Як повернути кредит в Money24

Повернути кредит в Money24 також просто, як і отримати його. Для зручності, ми пропонуємо 4 способи, при цьому ви маєте право вибирати будь-який відповідний вам спосіб. Найзручніший і простий спосіб - оплата за допомогою мережі терміналів або додатки Приват24. Також можна використовувати сервіс інтернет банкінгу EasyPay або Platon. Щоб оплатити кредит готівкою, використовуйте касу будь-якого банку.

 • Інтернет банкінг

 • Термінал

 • Через будь-який банк України

Програма лояльності від Money24

Сервіс онлайн кредитування Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаючи послуги беззаставного кредитування. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано більш ніж 180 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови і можливості кредитування без перевірок і відмов.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n