Кредит на карту цілодобово

Швидкий кредит з простим оформленням по всій Україні за 8 хвилин без відмов

Перший кредит

Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Кредит онлайн цілодобово в Україні

Онлайн сервіс Money24 пропонує послуги цілодобового кредитування на карту по всій Україні. Щоб отримати гроші потрібно заповнити заявку, потім зареєструватися, підписати договір кредитування, і після цього ви отримаєте гроші на свою карту.

Переваги цілодобових кредитів в Money24

Money24 відрізняється від більшості подібних сервісів особливими, унікальними характеристиками, які дозволяють кредитувати клієнтів з будь-кредитною історією, з наявністю прострочень і відкритих кредитів в інших компаніях. Технологічні рішення, засновані на використанні нейронної скорингової аналітики зводять процеси реєстрації та ідентифікації особистості клієнта до декількох простих дій.

Як взяти кредит онлайн на карту в Україні цілодобово

Ми позбулися всіх непотрібних кроків реєстрації, залишивши тільки саму суть. Тепер щоб взяти позику онлайн на карту цілодобово, необхідно зробити три прості речі: подати заявку, заповнити реєстраційну анкету та підписати договір кредитування.

Взяти кредит онлайн

Що потрібно щоб отримати гроші онлайн на карту цілодобово

  • Паспорт

  • Ідентифікаційний код ІПН

  • Мобільний телефон і email адреса

  • Особиста банківська карта.

Хто може отримати мікропозику цілодобово в Money24

Послуги цілодобового кредитування доступні всім українцям віком від 18 до 65 років. У момент оформлення мікропозики необхідно перебувати на території України.

Як погасити кредит

Ми пропонуємо кілька способів погашення кредиту. Використовуйте той, що вам підходить.

Бонуси і знижки

Скористайтеся можливостями нашої програми лояльності та отримайте шанс оформити кредит на ще більш вигідних умовах.

Вступайте в наші групи в Facebook і Google+ і зможете отримати свіжу інформацію про наші акції, а також знайти персональні промокоди на знижки.

Про сервіс онлайн кредитування Money24

Компанія Money24 працює в Україні з 2016 року. Ми є фінансовою організацією небанківського типу, надаємо послуги цілодобового кредитування. За кілька років роботи ми поліпшили принципи надання позики, прибравши все зайве і другорядне. На сьогоднішній день сервіс кредитування працює в автоматичному режимі, на видачу одного кредиту йде не більше 8 хвилин. У процесі реєстрації клієнта необхідний тільки його паспорт і ІПН код.

За 3 роки роботи нами було видано понад 460 000 кредитів. Багато наших клієнтів користуються послугами сервісу регулярно. Зараз ми активно покращуємо економічну складову нашої послуги. Відсоткова ставка в Money24 одна з найвигідніших в сфері мікрокредитування, а незабаром ми запропонуємо нашим клієнтам ще більш вигідні умови.

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n