Взяти кредит онлайн без відмови

Взяти кредит за 8 хвилин без довідок і документів, з оформленням через інтернет, і виплатою на карту.

Перший кредит
Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Компанія Money24 пропонує будь-якому повнолітньому українцю взяти кредит онлайн. На сьогоднішній день, такий спосіб є найзручнішим і ефективним. Немає необхідності бути особисто присутнім в офісі або стояти в чергах. Також не потрібно збирати тонни різних довідок і документів. Тепер щоб взяти кредит потрібен лише ваш паспорт і ідентифікаційний код.

Чому кредит краще взяти в Money24

Є безліч причин, чому брати кредит краще у нас, а не в банку. І це не тільки можливість отримати кредит онлайн без відмови. Сервіс онлайн кредитування Money24 принципово відрізняється від безлічі подібних компаній. Ось чотири причини, чому ми краще:

Як взяти кредит

Щоб взяти кредит на карту необхідно виконати всього кілька простих дій, слідуючи, крок за кроком, запропонованою схемою. Ми максимально спростили процес реєстрації та оформлення позики й пропонуємо кредит онлайн без відмови.

Що необхідно для оформлення кредиту

Як взяти кредит готівкою вигідно

Сервіс кредитування онлайн від Money24 пропонує найвигідніші умови кредитування. Кредит без відмови, мінімальна процентна ставка, простий і зрозумілий інтерфейс залучають сотні українців кожен день. Для того щоб зробити нашу пропозицію ще більш привабливою і вигідною, ми пропонуємо своїм постійним клієнтам особливі умови кредитування. Постійні клієнти можуть взяти кредит онлайн без відмови і користуватися знижками і бонусними балами.

4 способи повернути кредит

Трохи історії

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році.
За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що представляє послуги мікрокредитування у всіх без винятку містах України.

За перший рік діяльності, показник виданих та успішно погашених кредитів перевищів показник в 100 тисяч чоловік.
Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем. Ми надаємо можливість отримати кредит без відмови!

Відгуки користувачів

  • Nastia

    Money24 сподобався тим, що не пропонують безпроцентний кредит, відразу сказали скільки коштуватиме займ, не те, що moneyveo або cashinsky

    29.10.2018

( 74 Відгуків, середня оцінка 4.85 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n