Взяти кредит онлайн без відмови

Взяти кредит за 8 хвилин без довідок і документів, з оформленням через інтернет, і виплатою на карту.

Перший кредит
Наступний кредит

Отримайте онлайн кредит на карту Гроші за 8 хвилин по всій Україні

Постійні клієнти можуть брати кредит до 20 000 грн. зі знижкою до 50%

0 грн.

+

Скільки отримати

7 днів

+

Вкажіть термін кредиту

Беремо: 100 грн.

Повертаємо: 144 грн.

День погашення: 08.11.2017

На перший кредит до -50%

Компанія Money24 пропонує будь-якому повнолітньому українцю взяти кредит онлайн. На сьогоднішній день, такий спосіб є найзручнішим і ефективним. Немає необхідності бути особисто присутнім в офісі або стояти в чергах. Також не потрібно збирати тонни різних довідок і документів. Тепер щоб взяти кредит потрібен лише ваш паспорт і ідентифікаційний код.

Чому кредит краще взяти в Money24

Є безліч причин, чому брати кредит краще у нас, а не в банку. Сервіс онлайн кредитування Money24 принципово відрізняється від безлічі подібних компаній. Ось чотири причини, чому ми краще:

Як взяти кредит

Щоб взяти кредит на карту необхідно виконати всього кілька простих дій, слідуючи, крок за кроком, запропонованою схемою. Ми максимально спростили процес реєстрації та оформлення позики.

Що необхідно для оформлення кредиту

Як взяти кредит готівкою вигідно

Сервіс кредитування онлайн від Money24 пропонує найвигідніші умови кредитування. Мінімальна процентна ставка, простий і зрозумілий інтерфейс залучають сотні українців кожен день. Для того щоб зробити нашу пропозицію ще більш привабливою і вигідною, ми пропонуємо своїм постійним клієнтам особливі умови кредитування. Постійні клієнти можуть користуватися знижками і бонусними балами.

Поширені запитання
arrow Як оформити кредит онлайн без відмови?Як оформити кредит онлайн без відмови?
arrow Які документи мені потрібні, щоб не отримати відмову? Які документи мені потрібні, щоб не отримати відмову?
Для отримання позики в анкету потрібно внести своє ім'я, а також паспортні дані та номер ідентифікаційного коду (ІПН). Що не одержати відмову на кредит онлайн, заповнюйте всі поля без помилок, в тому числі вказуйте своє повне ім'я, а не скорочене.
arrow Де взяти кредит онлайн на карту без відмови? Де взяти кредит онлайн на карту без відмови?
Зараз існує багато компаній, які надають позики в онлайн-режимі. Кращим сервісом з усіх, що існують на сьогоднішній день, можна назвати Money24. Ми пропонуємо найнижчу процентну ставку і велику суму для першого зама. У нас ви не тільки отримаєте кредит онлайн на карту без відмови, а й знижку на відсотки по кредиту при оформленні повторних позик.
arrow Чи є особливості оформлення? Чи є особливості оформлення?
Процес оформлення максимально простий. Потрібен лише паспорт, код ІПН та банківська карта, на якій дозволені операції в інтернеті. Щоб взяти кредит онлайн без відмови, достатньо заповнити невелику анкету, встановити логін та пароль, щоб заходити в особистий кабінет і контролювати свої фінанси.

4 способи повернути кредит

Трохи історії

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році.
За невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що представляє послуги мікрокредитування у всіх без винятку містах України.

За перший рік діяльності, показник виданих та успішно погашених кредитів перевищів показник в 100 тисяч чоловік.
Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці, і можливості пролонгації, нам довіряють десятки тисяч українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі кредитування онлайн Money24 стають нашими постійними клієнтами, довіряють нам рішення своїх фінансових проблем.

Відгуки користувачів

  • Nastia

    Money24 сподобався тим, що не пропонують безпроцентний кредит, відразу сказали скільки коштуватиме займ, не те, що moneyveo або cashinsky

    29.10.2018

( 79 Відгуків, середня оцінка 4.84 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n