кредит готувкою

Взяти кредит готівкою

Все частіше громадяни України при необхідності взяти кредит готівкою віддають перевагу не банківським структурам, а онлайн сервісам. В умовах сучасного фінансового ринку взяти кредит через інтернет набагато швидше, простіше і зручніше, оскільки необхідна сума надходить на ваш рахунок в лічені хвилини, пакет документів не вимагається, а функціонал подібних сайтів простий і зрозумілий. Розглянемо більш докладно процедуру отримання кредиту на сайті Money24, які переваги даного сервісу, чи високі вимоги до позичальника і які способи погашення кредиту доступні.

Як взяти кредит на Money24?

Фінансові труднощі з допомогою Money24 вирішити легко, так як взяти кредит готівкою тут ви зможете протягом 8 хвилин - саме цей час відводиться на прийняття рішення фахівцями і переказ коштів. Сам процес укладання угоди складається з наступних етапів.

 1. Скористайтеся онлайн калькулятором на сайті і виберіть суму кредиту, ознайомтеся з сумою переплати.
 2. Визначтеся з термінами кредитування.
 3. Заповніть онлайн заявку і чекайте, протягом 8 хвилин прийде відповідь.
 4. Якщо сервіс виніс рішення на вашу користь, необхідні кошти ви отримаєте відразу ж на карту.

Умови кредитування

Вирішивши взяти кредит готівкою за допомогою даного сервісу, варто ознайомитися з умовами кредитування. Ви будете приємно здивовані, оскільки в порівнянні з конкурентними сервісами, ставлення до позичальників тут більш ніж лояльне.

 • відсоткова ставка - 39,7% в місяць;
 • взяти кредит через інтернет можна на суму до 20 тис. грн .;
 • пеня - 2%;
 • приховані платежі відсутні;
 • кошти не списуються з карти позичальника без його відома в разі прострочення;
 • постійні клієнти можуть скористатися програмою лояльності - знижка в розмірі 40%.

Вимоги до позичальника

Незважаючи на всю простоту отримання кредиту готівкою в Україні без довідки про доходи, позичальникові необхідно забезпечити такі умови:

 • наявність банківської карти;
 • наявність ІПН і громадянського паспорта;
 • вік - від 18 років;
 • актуальні контактні дані - Email та телефон.

Як погасити кредит?

З питанням, де краще взяти кредит готівкою в Україні, ми розібралися - на сайті Money24. Але що можна сказати з приводу погашення боргу? Найбільш простий спосіб повернення кредитних коштів - погашення боргу на сайті за допомогою банківської карти. Для цього можна скористатися сервісами Platon або EasyPay. Термінали партнерів також доступні для погашення заборгованості. Для оплати за реквізитами можна відвідати відділення банку.

Окремо варто згадати про партнерську програму сайту, завдяки якій кожен клієнт сервісу може отримувати додатковий заробіток - досить рекомендувати сервіс друзям і знайомим, тим самим залучаючи нових клієнтів. За кожного приведеного друга, який оформить кредит, ви отримаєте 50 грн.

Отже, переваги сервісу очевидні - приховані платежі відсутні, немає необхідності шукати поручителів, залишати заставу і переживати з приводу відсутності довідки з місця роботи. Заявка розглядається протягом 8 хвилин максимум, і гроші на банківську карту нараховуються моментально. Сайт приймає заявки цілодобово.

Саме тут процентна ставка дійсно найнижча - переконайтеся в цьому самі! Шифрування за допомогою протоколу SSL захищає будь-яку особисту інформацію, якою ви ділитеся при реєстрації. Оперативність, простота і безпека - в чому ще може потребувати сучасний позичальник?

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн