беззаставний кредит

Беззаставний кредит на карту за 8 хвилин

25.04.2018

Фінанси

Кредит без застави дозволяє отримати необхідні гроші без необхідності витрачати час на збір різних довідок і документів. Більш того, такий займ дає можливість отримати всю суму позики, без необхідності вносити заставу або часткову комісію. Беззаставне кредитування стало актуальним під час економічної кризи, коли багато підприємців виявилися нездатними підтримувати позитивний баланс на рахунках своїх компаній. І саме кредит без застави дав можливість отримати додаткові кошти.

Фінансова компанія Money24 пропонує послуги беззаставного кредитування на будь-які цілі. На відміну від банківського кредитування послуги небанківських організацій менш вимогливі і більш доступні.

Беззаставний кредит на карту за 8 хвилин

До 2009 року монополістом в беззалоговому кредитуванні були банки. Вони контролювали левову частку фінансового ринку кредитування, нав'язуючи свої умови і правила кредитування. Але з появою небанківських фінансових компаній, що надають грошові позики на власних, більш вигідних умовах більша частина позичальників воліла саме їхні послуги. Однією з таких компаній є Money24. Money24 відноситься до МФО компаніям, що надають свої послуги через інтернет.

Спеціалізація компанії - кредитування готівкою в онлайн режимі через інтернет. При такому способі отримати гроші в борг досить просто. Технологічний підхід дозволяє виключити з процедури оформлення кредиту значну частину операцій, наприклад, відпадає необхідність у підтвердженні своєї платоспроможності. Немає необхідності чекати перевірки кредитної історії. З документів необхідно надати тільки паспорт та ідентифікаційний код. Цього достатньо для ідентифікації клієнта та перевірки його благонадійності. На сьогоднішній день перевірка здійснюється за допомогою так званих скорингових систем, які автоматично перевіряють клієнта, його платіжну інформацію, наявність або відсутність в black листах.

У своєму кредитуванні МФО компанії роблять ставку на недовгий термін кредитування, як правило до 30 днів, і рідше до 3 місяців. Недоліком послуг МФО є висока процентна ставка, іноді вона може досягати 600% річних. Затребуваність такого роду кредитування пояснюється способом отримання позики. Гроші в борг даються через інтернет, договір оформляється віддалено з мінімальними вимогами протягом декількох хвилин.

Перспективи беззаставних мікрокредитів

Еволюція банківського кредитування неминуча, і незабаром можна очікувати переходу традиційних способів кредитування в більш технологічні. МФО компанії були першими і довели свою затребуваність. Пройшовши етап становлення, онлайн кредитування отримало своє місце в фінансовому портфелі кредитування України. В даний час популярність такого способу кредитування зростає. І разом з цим збільшується кількість кредиторів, що в кінцевому підсумку породжує конкуренцію.

Високий рівень конкуренції змушує МФО компанії вдосконалюватися і покращувати свої послуги. В першу чергу це стосується відсоткової ставки. Більшість компаній отримує надприбуток за рахунок високої процентної ставки, яка може досягати 600% - 700% в рік. Фінансові аналітики сходяться на думці, що така ситуація не триватиме довго, і скоро можна буде спостерігати поступове зниження процентної ставки. У той момент, коли рівень ставки онлайн кредитів знизиться до рівня ставок традиційного кредитування, експерти прогнозують різку активізацію інтернет кредитування.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн