оформлення онлайн кредиту

Швидко оформити онлайн кредит на банківську карту

Отримати гроші онлайн в борг сьогодні дуже просто - достатньо скористатися одним з найбільш популярних сервісів для отримання кредиту, а саме Money24. Необхідність терміново оформити позику може виникнути у кожного українця. Money24 - надійний онлайн сервіс, який надає громадянам швидку фінансову допомогу. Безліч людей вже оцінили простоту та швидкість оформлення миттєвих кредитів в нашій компанії.

Вигідний онлайн кредит на банківську картку

У Money24 отримати гроші в борг онлайн на картку можуть громадяни України з різним рівнем доходу. Вказана процедура займає приблизно 8 хвилин. Вам потрібно лише заповнити заявку, в якій слід вказати особисті дані, а також реквізити своєї банківської картки (це може бути VISA або MasterCard). Максимальна сума швидкої позики при першому зверненні становить 2500 грн, при повторному - 8000 грн.

Умови, необхідні для отримання грошей на картку в борг

Як бачите, взяти гроші в борг у інтернеті може будь-яка повнолітня людина, якій терміново знадобилась певна грошова сума. Прийняття рішення про надання кредиту відбувається наступним чином:

  • всі заявки автоматично аналізуються системою Money24;
  • при цьому береться до уваги безліч характеристик, важливих для прийняття рішення;
  • кредити видаються лише тим, хто, на думку системи, здатний повернути борг в передбачений договором термін.

Але найважливішим параметром, який впливає на схвалення заявки, є кредитна історія позичальника. Також велике значення має відкритість клієнта і об'єм наданої ним інформації - чим більше даних, тим вищі шанси отримати кредит вже через кілька хвилин. Вся введена інформація надійно захищена і зберігається в Особистому Кабінеті кожного клієнта.

Як повернути гроші, взяті в борг онлайн?

Люди, які вирішили оформити кредит, зобов'язуються повернути взяті кошти, з відсотками, які передбачені договором. При цьому, як правило, виникають запитання, пов'язані з процедурою погашення позики: який варіант оплати простіший, чи можливо сплатити борг онлайн або погасити кредит раніше обумовленого в договорі терміну.

Існує декілька способів сплатити кредит. Взяті гроші в борг на картку найлегше повернути онлайн, за допомогою своєї банківської картки. Для цього потрібно в Особистому Кабінеті натиснути на кнопку "Оплатити кредит", після чого з'явиться детальна інформація про позику: її розмір, дата погашення, поточна заборгованість і т.д.

Також повернення кредиту можливе через найближчий термінал - Банк24 Національний кредит, IBOX або EasyPay. Необхідно увійти у розділ "Банківські операції", відшукати там "Money24", ввести номер свого телефону (який був зазначений в заявці під час реєстрації позики) і оплатити кредит.

Повернути кредитні кошти можна у будь-якій банківській установі, досить просто надати відповідні банківські реквізити Money24. Обов'язково вкажіть в призначенні платежу своє ПІБ, а також ідентифікаційний номер - таким чином, наші фахівці будуть знати, що даний платіж надійшов саме від Вас.

До речі, є можливість погасити позику раніше, ніж зазначено в умовах договору. В цьому випадку Вам буде нараховано менше відсотків за користування кредитними коштами. Детальнішу інформацію можна дізнатися в Особистому Кабінеті.

Якщо клієнт оплачує кредит частинами (через Особистий Кабінет або мобільні термінали), для нього в автоматичному режимі активується Пролонгація, яка розраховується на відповідний період.

Отже, якщо Вам потрібні гроші в борг на картку терміново - звертайтеся в Money24 і отримуйте необхідну позику вже через кілька хвилин після оформлення заявки.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн