Швидко взяти кредит готівкою

Швидко взяти кредит готівкою на карту без довідок | Money24

20.04.2018

Фінанси

Можливість швидко взяти кредит дозволяє успішно впоратись з багатьма фінансовими труднощами. Найчастіше, за швидкість потрібно платити і послуги кредитування не виняток. На сьогоднішній день отримати грошовий позику можна декількома способами.

Де і як швидко взяти кредит

Коли потрібні гроші, найчастіше звертаються в банк. Такий спосіб має свої переваги завдяки яким банківське кредитування користується попитом і довірою серед фіз та юросіб. Взяти кредит в банку швидко не вийде, тому що знадобиться зібрати досить значний список документів, потім оформити заявку і дочекатися результатів перевірки. На це може знадобитися від кількох годин до кількох днів. Коли потрібно взяти кредит швидко, банк ризикує, не проводячи ретельну перевірку. У цьому випадку клієнт може отримати позику практично в день звернення, але за це доведеться платити більш високу процентну ставку.

Головна перевага банківського кредитування полягає в його надійності. Звертаючись до банку можна бути впевненим у безпечному і чесному співробітництві. Не менш важливим фактором популярності банківського кредиту є помірна процентна ставка і можливість оформити позику на тривалий термін. Деякі типи банківських кредитних програм (іпотека, автокредит) дозволяють отримати позикові гроші на термін до 10 - 15 років.

Як взяти кредит на карту швидко

Якщо потрібно швидко знайти кошти, можна звернутися до компаній небанківського типу, сюди відносяться кредитні компанії, МФО, ломбарди та ін. Такого роду кредитори дозволяють оформити позику онлайн на карту швидко і без зайвих питань. До переваг таких кредитів відносяться висока швидкість видачі позик, мінімальні вимоги - кредит можуть отримати навіть ті, хто має заплямовану кредитну історію. Практично всі компанії онлайнового кредитування дозволяють взяти кредит без довідок по паспорту. Такі компанії ще називають МФО, вони видають грошові позики за спрощеною схемою за 5 - 20 хвилин. Єдиний недолік онлайнового кредитування - це його висока вартість. Процентна ставка по кредиту в середньому на ринку кредитування становить 40% в місяць. МФО компанії компенсують високу вартість кредиту невеликим терміном кредитування, зазвичай до 30 днів. Подібний маркетинговий хід дозволяє домогтися порівняно невисоких сум переплати по отриманому кредиту.

Швидкий кредит готівкою за паспортом

Можливість отримати готівку в борг може бути дуже до речі, якщо гроші потрібні терміново. В Україні на даний момент отримати швидкий кредит готівкою за паспортом дають можливість тільки компанії онлайнового кредитування.

Компанії онлайн кредитування надають можливість оформити позику через інтернет, без необхідності особистого спілкування і присутності в момент оформлення. Щоб отримати кредит необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Клієнт що уклав договір кредитування, отримує гроші прямо на свою банківську карту, яку вказував при реєстрації. При цьому можна перебувати в будь-якій точці України і отримати гроші за допомогою мережі банкоматів. Такий спосіб кредитування дозволяє отримати в середньому до 20000-30000 гривень на термін до 30 днів.

Повернути швидку позику можна також через інтернет. Для цього використовують мережі терміналів, інтернет банкінги, а також будь-які банки. МФО компанії досить лояльно ставляться до своїх клієнтів і дозволяють користуватися послугами кредитування навіть тим, кому не дадуть позику в банку.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн