гроші до зарплати в Києві

Гроші до зарплати в Києві і Україні

17.01.2017

Новини

Сучасний світ сповнений спокус, яким ми піддаємося, дозволяючи собі насолодитися комфортом, предметами розкоші або різного роду послугами. Звичайно ж, для того, щоб піддаватися таким спокусам, потрібно бути досить заможною і успішною людиною. Не всі і не завжди можуть дозволити бути марнотратним, адже для цього потрібні гроші і чималі.

У ситуаціях, коли терміново потрібні гроші, а їх немає, і зарплата ще далеко не скоро, доводиться позичати їх у друзів, знайомих або брати кредит. В Україні ситуація у фінансовій сфері далека від оптимальної, банки зазнають труднощів з грошовим балансом, і видають кредити дуже обережно, під високі відсотки і досить вагомі кредитні зобов'язання. Процес оформлення кредиту в банку займає багато часу і вимагає наявності великої кількості підтверджуючих документів. Тому, коли гроші потрібні терміново, ідеальним рішенням буде отримання мікрокредиту як в Києві, так і в усій Україні.

Гроші до зарплати в Києві і Україні

Мікрокредит - це особливий вид кредитування, з'явився зовсім недавно, але вже став популярним у населення. Його переваги очевидні: він оформляється практично миттєво, клієнтові не потрібно приходити в офіс, досить наявності інтернету і мінімального пакету документів, в більшості випадків це паспорт і ідентифікаційний код. Отримати гроші до зарплати в Києві і Україні стало значно простіше з появою таких компаній як Money24, девіз компанії - онлайн кредит на вашу карту протягом 8 хвилин. Отримати гроші можна перебуваючи в будь-якому місці, будь то будинок, робота чи відпочинок, не важливо в якому ви місті, якщо Ви відчуваєте труднощі з готівкою, просто заходите в сервіс онлайн кредитів, заповнюєте заявку і протягом 8 хвилин гроші вже на вашій банківській картці .

Як відбувається оформлення кредиту онлайн?

Отримати гроші до зарплати досить просто, для цього Вам потрібно виконати такі умови:

  • Оформити заявку на отримання кредиту. У заявці потрібно вказати необхідну Вам суму грошей, а також вказати в який термін Ви готові погасити кредит. Заповнивши заявку просто тисніть кнопку «Отримати кредит» Якщо це Ваш перший кредит, потрібно буде пройти швидкий процес реєстрації, який включає процедуру ідентифікації вашої особистості.
  • Після відправки заявки на розгляд, Ви отримаєте відповідь системи, він прийде на вказаний при реєстрації email адрес.
  • Далі необхідно пройти процедуру укладення договору. Для цього Вам потрібно зайти в свій особистий кабінет в сервісі Money24, тут буде знаходитися інформація про кредит, який оформляється та договір по ньому. Уважно прочитайте договір і підтвердіть вашу згоду з його умовами. Як тільки Ви зробите це, ми переведемо гроші на вашу карту

Як можна повернути онлайн кредит?

Компанія подбала про те, щоб Вам було зручно повертати кредит, для цього розроблено кілька способів, Вам потрібно вибрати той, який Вам найбільш зручний або доступний:

  • Варіант 1. За допомогою функції «Оплатити кредит» у Вашому Особистому кабінеті в сервісі Money24. Перейдіть в ваш особистий кабінет і подивіться, яку суму вам необхідно сплатити. Тут доступна функція погасити кредит кредитною карткою. Виберіть його і необхідна сума грошей буде переведена з вашої картки на наш рахунок.
  • Варіант 2. Погасити кредит можна в будь-якому відділенні банку. Вам потрібно взяти реквізити Money24 і перевести потрібну суму за допомогою працівника банку.
  • Варіант 3. Цей варіант найпопулярніший - погашення кредиту через термінал самообслуговування. На екрані терміналу виберіть розділ «банківські операції» і знайдіть компанію Money24, потім внесіть необхідну суму грошей. Це дійсно просто.

Увага!!! Якщо ви потрапили в складне становище і не можете вчасно погасити кредит, зателефонуйте консультанту в Money24 і поясніть ситуацію. Ми завжди готові піти Вам на зустріч і відстрочити час погашення, або розглянути варіант пролонгації суми кредиту на більш тривалий термін. У разі неповернення кредиту, за законодавством України передбачена цивільна і кримінальна відповідальність, тому завжди залишайтеся на зв'язку з менеджером компанії і вказуйте ваш реальний стан справ.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн