кредит без застави

Де взяти кредит без застави без поручителів

21.04.2017

Новини

Боротьба за клієнтів загострюється кожен раз з відкриттям чергового банку або приватної кредитної організації, тому незмінно спрощується видача кредитів. Прикладом тому є можливість отримати кредит без застави і навіть без поручителів, що вельми привабливо для будь-якого позичальника. Куди ж звернутися за такою позикою, і на яких умовах вона видається?

Кредит на покупку

На покупку товарів кредит без застави в Києві і інших містах України можна оформити безпосередньо в торговому залі. Банк відвідувати не потрібно - це вже плюс, а отримати необхідні товари можна вже протягом години, якщо ваша заявка буде схвалена. Відсоток переплати за таку позику без застави трохи нижче, ніж у банку, оскільки з фінансовою організацією співпрацює сам магазин, а він реалізує продукцію партнерів виробників, які за збільшення активності продаж готові надавати кредит без застави і навіть в окремих випадках у вигляді безпроцентної розстрочки. Позичальник не отримує кошти готівкою, але йде з магазину з необхідними покупками.

Кредит без застави на карту

Також доступний кредит без застави на карту, мається на увазі кредитна карта, яку можна оформити в багатьох банках України. Розмір кредитного ліміту буде залежати від рівня вашого доходу і кількості документів, які ви зможете надати. Оформити даний банківський продукт можна навіть через інтернет. Простіше за все тим, хто вже обслуговується в банку і має зарплатну карту. Позика без застави сумою до 3 тисяч може бути видана моментально, а довідка про доходи збільшить цю суму до 4 місячних зарплат. Своєчасні виплати по кредиту з часом сприятимуть збільшенню кредитного ліміту. Про які особливості варто знати?

  • Таку позику на карту без перевірок краще оформляти для оплати послуг або покупок онлайн, оскільки зняття готівки в банкоматі здійснюється за певний відсоток.
  • Можливо безвідсоткове погашення заборгованості протягом так званого пільгового періоду, який в різних банках може становити від 20 до 55 днів.
  • Слідкуйте за тим, щоб не скористатися кредитом випадково, тому відстежуйте баланс власних коштів на картці.

Споживче кредитування

Споживчий кредит без застави в Києві також можливий. Для цього необхідно відвідати відділення банку і надати вже більш великий пакет документів. Термін дії договору буде не дуже довгим - до 3 років, сума також буде обмежена. Наявність рухомого або нерухомого майна може виступити в очах банку гарантом платоспроможності, але закладати це майно не доведеться.

Експрес займ в кредитній організації

Один зі способів отримати онлайн кредит готівкою без застави - оформити експрес кредит в одній з приватних кредитно-фінансовій організації. Гроші ви отримаєте на карту практично моментально, але ця картка не буде кредитною. Швидкість укладання угоди і мінімум документів - незаперечні переваги, але до високих відсоткових ставок також варто підготуватися.

Пакет документів

Якщо застава і наявність поручителя при оформленні позики на карту без перевірок не потрібна, що ж зобов'язаний надати позичальник в якості пакета документів?

  • Паспорт та довідку про податковий номер (ІПН).
  • Довідку з місця роботи про доходи за 6-12 місяців.
  • Згодачоловіка (дружини) може знадобитися при видачі великої суми грошей, оскільки загальне ведення господарства вимагає згоди другої половини на отримання кредиту відповідно до Цивільного кодексу України. Дана вимога актуально далеко не у всіх фінансових організаціях.

Пакет документів може виглядати по-іншому в залежності від кредитної компанії, в яку ви звернулися. Способів і місць, де можна отримати кредит без застави в Україні досить багато, залишається лише вивчити рейтинг фінансових організацій і вибрати кілька найбільш надійних з максимально вигідними для вас умовами.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн