кредитоспроможність

Як оцінити шанси на отримання онлайн кредита

22.12.2017

Новини

Не секрет, що отримати кредит може далеко не кожен. При відборі потенційних клієнтів, банки і кредитуючі організації керуються принципами, максимального зниження ризику появи боргів і неповернень по виданих позиках. Існують чіткі критерії, якими керуються кредитори в своїй роботі, ці критерії хоч і індивідуальні для кожної компанії, але все ж схожі. Щоб зрозуміти, чи є шанси на отримання кредиту, і які вони, можна керуватися нижче описаними правилами.

Кому дадуть кредит без проблем

Більшість банків при видачі кредитів дотримуються правила відбору тільки платоспроможного клієнта, віком від 21 до 55 років. Під ці параметри потрапляють люди з наявністю роботи або стабільним доходом, які зможуть повернути отриманий займ в обумовлені договором строки. Важливим критерієм, що впливає на позитивне рішення при розгляді заявки клієнта, є не тільки наявність постійного місця роботи, але і розмір заробітної плати. У разі, якщо рівень доходу знаходиться на середньому рівні, банк може відмовити у видачі позики, аргументувавши своє рішення тим, що більша частина доходу клієнта буде йти на щомісячні витрати, не залишаючи коштів на обслуговування кредиту. Щоб оцінити яким буде рішення банку при розгляді заявки можна самостійно розрахувати рівень кредитоспроможності на підставі тих чинників, що використовують банки в своїй роботі.

Як самостійно розрахувати кредитоспроможність

Всі банки і кредитні компанії оцінюють можливості клієнта. Знаючи приблизні критерії оцінки можна самостійно розрахувати ваш шанс на позитивне рішення. Для цього необхідно із суми вашого місячного доходу відняти всі можливі витрати, навіть ті, які не є сто відсотковими:

  • Витрати на харчування.
  • Оплата комунальних платежів.
  • Страхові внески, аліменти.
  • Витрати на проїзд.
  • Заплановані покупки.
  • Незаплановані витрати, форсмажор.
  • Оплата фінансових зобов'язань та інше.

Якщо після підсумовування ваших статей витрат залишається істотна сума, тоді можна починати розглядати пропозиції банків і кредитних компаній, які будуть відповідати вашим можливостям.

Якщо потрібна невелика сума, яку ви збираєтеся повернути до зарплати, тоді можна звернутися в сервіс кредитування онлайн Money24. Тут ви зможете отримати в борг навіть з поганою кредитною історією і наявністю незакритих кредитів.

Після того, як ви відберете список відповідних варіантів, можна починати готувати необхідні документи і подавати заявки в офіси компаній. При спілкуванні зі співробітником кредитної компанії можна поцікавитися які статті доходу можуть бути розглянуті для оцінки платоспроможності. У деяких випадках, можуть враховуватися загальні показники прибутковості сім'ї (всі її учасники). Також варто дізнатися, чи можуть враховуватися додаткові джерела доходу, неофіційні. Прикладом такого доходу може вважатися прибуток від здачі в оренду житла, виконання єдино разової роботи. Також це може бути дохід від розміщеного депозитного вкладу та ін. Також, збираючись взяти кредит в банку, необхідно враховувати термін, на який укладається кредитний договір. Чим більша сума кредиту, тим більшими будуть розміри щомісячних платежів, і процентна ставка. При більш тривалих домовленостях особливий ризик становить інфляція. Тут фінансові інститути вільні виробляти власну стратегію перестраховки.

Як збільшити шанс позитивного рішення за вашою заявкою

Щоб збільшити шанси позитивного рішення необхідно надати кредитору докази вашої платоспроможності, для цього можна надати виписку з банку, де обслуговується ваша карта, на яку перераховується заробітна плата. Можна надати поручителя з високим і стабільним рівнем доходу.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн