оптимальна грошова позика

Оптимальний вибір виду грошової позики, щоб не переплатити

31.07.2017

Новини

При необхідності отримати в борг гроші до зарплати багато хто звертається до друзів і родичів, але необхідна сума може бути не у кожного, до того ж, завжди присутня ймовірність отримати відмову. Інші просто не хочуть будувати відносини з друзями на фінансових зобов'язаннях і знаходять інші способи отримати гроші до зарплати.

Де взяти кредит з мінімальною переплатою?

Все більше сучасних громадян України віддають перевагу співробітництву з перевіреними фінансовими установами, орієнтованими на різні види кредитування. Де можна оформити кредит до зарплати і як вибрати правильну компанію?

  1. Споживче кредитування в банку - один з найбільш відомих, але в той же час і більш трудомістких способів оформити кредит. Якщо ваша платоспроможність буде обґрунтована недостатньо добре, а кредитна історія заплямована, ймовірність відмови наблизиться до 100%. Банківські структури вимагають багато документів, а якщо сума кредиту велика, доведеться шукати поручителя або надавати заставу у вигляді нерухомості або автомобіля. Ще більше проблем для споживачів, які не мають роботи або чий дохід не офіційний. До переваг варто віднести безліч кредитних програм в сучасних банках, тривалий період кредитування і різні схеми погашення заборгованості.
  2. Отримання позики в ломбарді - теж вихід, якщо невелика сума потрібна терміново. За кілька днів великої переплати не буде, і ви зможете оперативно позбутися фінансової проблеми. В якості застави ломбарди приймають ювелірні прикраси, мобільні телефони, побутову техніку, антикваріат і предмети мистецтва. Для кожного закладу цей список може відрізнятися, але принцип залишається єдиним - клієнт звертається в ломбард, фахівець оцінює заставу і після визначення суми позики споживач отримує необхідну суму. В даному випадку все залежить від цінності вашого застави.
  3. Кредитування під заставу автомобіля дозволяє істотно збільшити суму позики, оскільки оцінюється не мобільний телефон або золотий ланцюжок, а більш дороге майно –  транспортний засіб. Щоб оформити кредит у такий спосіб, досить зв'язатися з фахівцем автоломбарду, надати авто для проведення оціночної експертизи, підписати договір і отримати гроші. У більшості автомобільних ломбардів діє дві схеми кредитування - авто на стоянці і авто на ходу. У першому випадку розмір позики буде більше на 10-15%, але машина залишиться на стоянці ломбарду. У другому випадку ви зможете користуватися далі своїм транспортним засобом, але розмір кредиту буде менше. В якості застави можна надавати легкові і вантажні машини, човни, мотоцикли, спорткари.
  4. Мікрокредитні організації - один з найпростіших і швидких способів отримати онлайн кредит у вигляді термінової мікропозики. Найчастіше МФО засновуються на базі приватного капіталу і надають громадянам невеликі кредити за аналогією з банками. Відмінність полягає в тому, що мікропозика видається на більш короткий термін, а сума буде менше, але саме ця сума найчастіше і потрібна до зарплати або в разі непередбачених витрат. Отримати гроші можна не тільки готівкою у відділенні МФО, але також в онлайн режимі. Щоб оформити кредит онлайн необхідно заповнити заявку-анкету, і через кілька хвилин фахівець компанії з вами зв'яжеться. Якщо ви не перший раз берете гроші в борг у конкретної компанії, необхідна сума надійде на ваш рахунок автоматично. За рахунок короткого терміну кредитування процентна ставка не встигає перетворитися в незбагненну переплату і обидві сторони залишаються у виграші.

Роблячи вибір між представленими вище способами, пам'ятайте про принципи, завдяки яким ви без труднощів повернете борг і не потрапите у вир кредитів. Чим менший термін кредитування, тим менше переплата. Тверезо оцінюйте свої можливості при виборі розміру позики і уважно вивчайте прописані в договорі умови, в яку компанію ви б не звернулися.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн