test

Мікрокредити онлайн на карту банка в МФО

30.10.2016

Новини

Терміново потрібна певна грошова сума на декілька тижнів? Можливо, з'явилася чудова ідея, надійшла вигідна пропозиція або Ви просто хочете скористатись святковими знижками, а коштів на виконання бажання не вистачає?

Мікрокредити онлайн на картку банка дозволяють вирішити дану проблему за кілька хвилин - Вам не потрібно навіть виходити з квартири. Якщо раніше з подібними питаннями зверталися до родичів або друзів, то зараз ситуація кардинально змінилася. Сьогодні люди все частіше використовують такий вид займа, як мікрокредит, взяти який може будь-який дієздатний і повнолітній українець.

Мікрокредити онлайн найкраще оформляти в надійній фінансовій організації, наприклад в Money 24. У нас Ви отримаєте потрібну суму, витративши при цьому мінімум зусиль і часу.

Чи надійні мікрокредити онлайн на картку?

Сумніви - одвічний супутник людини. З огляду на величезну різноманітність фінансових організацій в сучасному світі, цілком нормально, що люди намагаються знайти максимально вигідні для себе умови заключення кредитного договору. Як показала практика, саме мікрокредити онлайн на картку набувають в Україні все більшої популярності, саме таким позикам довіряють звичайні громадяни. Тисячі клієнтів вже скористалися послугами Money 24 і залишилися задоволені результатами.

Переваги та недоліки терміново взятих мікрокредитів на картку

Мікрокредити онлайн мають безліч переваг, ось основні з них:

 • потрібен лише невеликий пакет документів - ідентифікаційний код та паспорт;
 • на заявку клієнта, а також на перевірку його платоспроможності витрачається приблизно 8 хвилин;
 • вигідні і доступні процентні ставки (щоб самостійно розрахувати свою процентну ставку рекомендуємо скористатися спеціальним кредитним калькулятором на нашому сайті);
 • можливість самостійно визначити термін кредитування;
 • можливість отримати позику навіть при наявності проблем у кредитній історії;
 • при необхідності, кредит можна рефінансувати;
 • для отримання грошей не потрібно виходити з квартири, всі фінансові розрахунки здійснюються через інтернет (кошти перераховуються прямо на кредитну картку клієнта).

Кожен, хто захоче терміново взяти мікрокредит на картку, також повинен знати їх недоліки. Їх небагато, це відносно короткий термін на який можна оформити кредит, і другий обмеження в розмірі позики.

Як підвищити шанси отримати мікрокредит в Україні

Деяким людям мікрокредит взяти досить складно. Не всі можуть переконати фінансову установу, що вони є благонадійними позичальниками. Щоб виправити ситуацію, і все-таки отримати мікрокредит на картку, причому терміново онлайн, потрібно усвідомлювати, за яким критеріям кредитна спілка оцінює благонадійність клієнта.

Кожен банк має свої критерії для оцінки потенційних позичальників. Тому при оформленні заявки на отримання мікрокредита онлайн рекомендуємо завжди орієнтуватися на офіційні вимоги, а також на статистику відмов (при її наявності).

Для невеликих і середніх кредитів, як правило, використовується програма, яка (на підставі заздалегідь встановлених параметрів) присвоює кожному заявнику певний бал. Враховується кількість інформації, внесе в заявку, рівень доходу, кредитна історія, вік, робочий стаж, наявність нерухомого або рухомого майна, соціальний і сімейний стан, основні і додаткові джерела доходу, наявність судимостей, застав тощо.

Способи погашення мікрокредиту

На сьогодяшній день повернути кредит можна як особисто, так і віртуально, за допомогою інтернета або сервіса, використовуючого інтернет-з'єднання в якості способа передачі інформації:

 • оплата мікропозики готівкою - в будь-якому українському банку, необхідно просто вказати реквізити Money 24;
 • через термінал;
 • оплата безпосередньо у відділенні МФО;
 • оплата через Особистий Кабінет на сайті Money 24 - здійснюється за допомогою банківських карт (як правило, VISA, MasterCard).

До речі, в особистому кабінеті Money24 присутня можливість відстежувати графік погашення взятого мікрокредиту.

Безліч людей вже оформили терміновий мікрокредит на карту в онлайні - і залишилися задоволені нашими послугами. Money 24 - це можливість швидко реалізувати свої бажання і наблизитись до поставленої мети, тому не втрачайте свій шанс!

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн