кредит онлайн

На думку експертів, в 2018 році основним трендом в сфері кредитування буде онлайн кредитування

05.02.2018

Новини

За останні два роки фінансовий ринок кредитування зазнав кардинальних змін. Традиційні інститути кредитування почали еволюціонувати і кардинально змінювати стратегію діяльності. Якщо раніше щоб отримати кредит необхідно було персонально звертатися в банк, то тепер все інакше. Банки отримали конкурента у вигляді МФО компаній, які працюють в ніші мікрокредитування з деякими особливостями. І саме ці особливості дозволили небанківським компаніям відвоювати левову частку від банківського кредитування.

Що подобається українцям в кредитуванні з виплатою грошових коштів на банківську карту

Можливість отримати кредит з виплатою на особисту банківську карту припав до смаку простим українцям. Переваг такого способу маса, що може бути зручніше, коли гроші приходять прямо на карту, при цьому можна знаходиться в будь-якій точці України. Більше інформації про можливості та переваги онлайн кредитів:

  • Клієнт, який звертається за кредитом, може це зробити і вдень, і вночі.
  • Технології, які використовуються при оформленні кредиту, дозволяють зареєструватися і подати заявку, перебуваючи віддалено, не будучи присутнім особисто. Отримати кредит онлайн можна в будь-якому місті України.
  • Всі фінансові компанії, що надають послуги онлайн кредитування, вимагають при оформленні договору тільки два документи: паспорт та ідентифікаційний код.
  • Правила багатьох компаній дозволяють отримати кредит різним категоріям громадян, це можуть бути і студенти, і пенсіонери, можуть бути як працюючі, так і непрацюючі. Єдина умова - бути повнолітнім.
  • Практично всі фінансові компанії, що надають послуги онлайн кредитування, часто дозволяють отримати кредит навіть з поганою кредитною історією, закриваючи очі на проблеми фінансового плану у клієнта.
  • Онлайн кредит має цікаву особливість, полягає вона в тому, що клієнт, який уклав договір кредитування, отримує свої гроші буквально через кілька хвилин.

Як знайти підходящу пропозицію

Знайти компанію, яка пропонує відповідні умови кредитування досить просто. Один з варіантів - пошукати в інтернеті, за допомогою відповідного запиту «взяти кредит онлайн». Другий спосіб знайти в своєму місті офіс МФО компанії, і оформити кредит там. Однією з компаній онлайн кредитування є онлайн сервіс Money24. Money24 працює як типова МФО компанія, особливість якої - оформлення всіх договорів через інтернет.

Що потрібно знати про безпеку

Сьогодні шахрайство і обман серед послуг фінансового плану зростає з кожним днем. Оформлення кредиту через інтернет пов'язане з передачею особистих документів третій стороні, що не зовсім безпечно. Державне регулювання в сфері фінансових ринків України зобов'язує всі фінансові компанії отримувати ліцензію на право діяльності з чітким зазначенням типу послуги. Щоб переконається в тому, що компанія дійсно офіційно працює на ринку кредитування України, досить подивитися її свідоцтво про реєстрацію. Такі свідоцтва видає Національна комісія, що виконує державне регулювання у сфері фінансових послуг. Отримати повну інформацію про компанію можна на сайті http://www.kis.nfp.gov.ua/ вказавши код ЄДРПО і тип компанії.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн