кредит money24

Поки слуга народу домагається кредиту від МВФ, ти можеш швидко отримати кредит онлайн в Money24

30.10.2017

Новини

Поки Василь Петрович Голобородько на пару з Мухиним Сергієм Вікторовичем намагаються правдами і неправдами отримати черговий кредит від МВФ, компанія Money24 готова надати гроші в борг за 8 хвилин, вже зараз.

Сервіс кредитування онлайн Money24 - це повністю інноваційний продукт, створений на базі багаторічної практики і досвіду в області кредитування. Чітко вивірені кредитні програми і напрямки створені спеціально для задоволення потреб простих українців. Наші унікальні технологічні рішення, дозволили нам повністю відмовитися від незручного для клієнтів, традиційного способу кредитування, коли на оформлення договору необхідно чимало часу. Ми прибрали все зайве, і залишили тільки саму суть. В результаті, наші клієнти мають можливість отримати фінансову допомогу в будь-якому місті України в будь-який їм час всього за 8 -10 хвилин.

З Money24 ви можете вирішити будь-які ваші фінансові проблеми: повернути борг, купити авто, зробити в будинку ремонт, зібрати гроші для поїздки на море і ще багато чого іншого.

Як отримати онлайн кредит на карту за 8 хвилин

Особливості онлайн кредиту такі, що не потрібно кудись ходити, шукати офіс і стояти в чергах. Ми надаємо послуги через інтернет, щоб отримати кредит в мані24 просто зайдіть на сайт і подайте заявку. Для цього необхідно всього два документи: паспорт та ідентифікаційний код. Перевірка ваших даних займе не більше 5 хвилин, після чого ми укладемо з вами договір кредитування і перерахуємо ваші гроші вам на кредитну карту.

Для процедури оформлення позики вам знадобиться наступне:

  • Паспорт
  • ІПН код
  • •Мобільний телефон
  • Особистий Email
  • Особиста кредитна карта будь-якого банку України

Переваги кредитування в Money24

  1. Найнижча відсоткова ставка серед сервісів кредитування онлайн
  2. Простий і зрозумілий процес реєстрації
  3. Відсутні комісії і приховані платежі
  4. Зручна системи виплат і погашення кредиту
  5. Можливість отримати гроші в будь-який час доби

Для наших постійних клієнтів існує система бонусів і заохочень. Якщо ви будете користуватися нашим сервісом регулярно, то зможите отримати знижки і персональні промокоди. Ознайомитися з існуючими акціями можна на сторінці https://www.money24.ua/ua/bonusy.

Найпростіший спосіб отримати бонус - закрити кредит вчасно або раніше терміну. В цьому випадку вам будуть нараховані бонуси, які потім можна витратити на продовження або погашення кредиту. Кількість бонусів залежить від суми і терміну погашення кредиту онлайн.

За кожного залученого вами друга або знайомого ми виплатимо вам 500 бонусів, після того, як він оформить перший кредит.

Залиште відгук про сервіс онлайн кредитування в наших спільнотах Google+, Facebook, і отримайте бонусні бали за кожен відгук. Беручи активну участь у соціальному житті, ви отримаєте персональні промокоди, які значно здешевлять ваш кредит. Кредит з Money24 – це вигідно і зручно.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн