переваги українських МФО

Переваги МФО на ринку кредитування України

24.02.2017

Новини

Попит народжує пропозицію - основний закон економіки. в зв'язку з появою фінансових проблем в банківській сфері, кількість видаваних кредитів різко пішло в низ. Природно, що можливістю потрапити в індустрію великих грошей скористалося безліч заповзятливих людей. Так на ринку фінансів з'явилися дрібні мікрофінансові компанії, основна діяльність яких полягає у видачі невеликих кредитів під невеликий відсоток і на короткочасний термін. Час показав, що даний напрямок перспективний і вигідний, як для кредитної компанії, за рахунок наявності високої потреби, так і для споживачів - можливість швидко вирішити свої фінансові проблеми привертає все більше і більше народу.

Переваги мікрофінансових кредитних компаній

Є кілька чинників, які визначають таку високу популярність МФО компаній у широких верств населення.

  1. Можливість оформити позику практично миттєво. У більшості випадків розгляд заявки позичальника відбувається протягом 10 - 20 хвилин.
  2. Лояльне ставлення до клієнтів. Список необхідних документів невеликий. Зазвичай, вимагають надати паспорт та ідентифікаційний код, в рідкісних випадках що небудь ще. Отримати кредит можуть люди без постійного місця роботи і джерела доходів.
  3. Щоб взяти гроші в борг не потрібно ходити в офіс компанії, а тим більше шукати варіант самої компанії. Характерна риса мікрофінансової компанії - можливість оформити позику через інтернет, в онлайн режимі. Це означає, що вирішити проблему відсутності грошей можна, перебуваючи в будь-якому місті чи населеному пункті, наприклад, відпочиваючи на морі. Гроші відправляють клієнтові на банківську карту практично відразу після оформлення договору.
  4. Компанія, яка видає мікрокредит, не цікавиться куди і на що будуть спрямовані кредитні кошти.
  5. Відсоток за користування кредитними коштами невеликий і, практично завжди, нижче ніж в банку.

Що потрібно для отримання мікрокредиту онлайн

Що б мати можливість отримати онлайн кредит необхідно оформити заявку на сайті компанії, і відповідати її вимогам. У більшості випадків, компанії МФО працюють за одним принципом і для оформлення онлайн кредиту потрібно:

  • Бути повнолітнім, мати паспорт та ідентифікаційний код
  • Мати особистий номер мобільно телефону і email адресу
  • Мати кредитну карту будь-якого банку України
  • Мати можливість оформити заявку в онлайн режимі (стабільне підключення до інтернету)

Як знайти хорошу компанію МФО

На жаль, шахрайство і обман не рідкісні, і галузь мікрокредитування не виняток. Що б не потрапити до рук шахраїв слід дотримуватися кількох простих правил і бути обережним. Перед тим, як звернеться в кредитну організацію обов'язково дізнайтеся про неї якомога більше, почитайте відгуки в інтернеті. Обов'язково попросіть реєстраційні документи та ліцензію, що дає право здійснювати фінансову діяльність в Україні. Не довіряйте компаніям, що пропонують дуже вигідні кредити під низький відсоток. Не надавайте особисті документи в руки працівників компанії.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн