Гроші в борг

Отримайте потрібні кошти від Money24 в сервісі кредитування онлайн. Отримайте фінансову допомогу своєчасно в будь-який момент в будь-якому місці

Скільки отримати

0 грн.

+

Вкажіть термін кредиту

7 днів

+

Беремо: 0 грн.

День погашення:

Повертаємо: 0 грн.

Гроші в борг - послуга, яку ми щодня надаємо нашим клієнтам. Сервіс онлайн кредитування Money24 - фінансова компанія, що працює на ринку України вже не один рік, завдяки ідеальній репутації нам довіряють тисячі українців. Ми надаємо фінансову допомогу нашим клієнтам, у нас можна взяти гроші в борг терміново, протягом декількох хвилин, подавши заявку і оформивши кредитний договір в онлайн режимі. Ми виплачуємо гроші на вашу кредитну карту через кілька хвилин після підписання договору.

Гроші в борг від Money24 - наші переваги

Сервіс Money24 - це автоматизована система, що працює без участі людини. Прийом заявок, їх обробка та оформлення кредиту відбувається автоматично, система оцінює клієнта, його кредитну історію та фінансові можливості, а потім приймає рішення про видачу грошей. Онлайн сервіс Money24 працює 24 години на добу 7 днів на тиждень без вихідних і свят. Ви завжди можете звернутися до нас за допомогою, ми вирішуємо будь-які питання максимально швидко.

Повернути гроші можна так само просто, як і взяти їх. Ми подбали про те, щоб ви могли погасити взяті в борг гроші у будь-який час і у будь-якому місці. На вибір клієнта є чотири варіанти погашення кредиту: через банк, термінал, сервіси Easy Pay і Platon. А якщо трапиться так, що ви не можете повернути кредит вчасно - просто зв'яжіться з менеджером сервісу і поясніть проблему, ми обов'язково підемо вам назустріч і допоможемо.

Як взяти гроші в борг у Money24

Історія компанії Money24

Сервіс Money24 почав свою діяльність в 2016 році, і через невеликий проміжок часу, з невеликої регіональної компанії, ми виросли до великої фінансової організації, що надає послуги кредитування онлайн в усіх без винятку містах України. Кількість виданих і успішно погашених кредитів вже перевищує цифру в десять тисяч чоловік. Завдяки продуманій системі оформлення і погашення кредиту, низькій процентній ставці і можливості пролонгації, нашому сервісу віддають перевагу все більше і більше українців. Багато клієнтів, взявши гроші в борг у сервісі онлайн кредитування Money24 стають нашими постійними клієнтами, і довіряють нам рішення своїх фінансових питань.

Як це працює

Клієнти, що користуються нашими послугами регулярно, мають можливість оформити кредит на більш вигідних умовах. Щоб отримати онлайн гроші в борг, необхідно проходити реєстрацію, надавати документи і спілкуватися з консультантом. Наші постійні клієнти позбавлені цього. Процес оформлення кредиту зводиться до простої подачі заявки із зазначенням необхідної суми і терміну кредиту. Рішення щодо повторного кредиту приймається протягом декількох хвилин. Гроші надходять на карту клієнта відразу після підтвердження договору кредитування.

Наша система заохочень дозволяє отримувати різні бонуси і знижки, які в подальшому можуть бути використані при погашенні кредиту або його оформленні. Щоб скористатися перевагами бонусної програми потрібно виконати деякі умови:

Взяти гроші в борг

Відгуки користувачів

  • Толик

    Оформив кредит по акції, вийшло дешевше ніж в манівео. Дякую Супер!!!!

    02.05.2018

( 74 Відгуків, середня оцінка 4.85 з 5 )

Додати відгук Переглянути всі відгуки

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн

n