кредит онлайн на банківську карту

Взяти кредит онлайн на банківську карту

17.04.2018

Фінанси

Кредит онлайн на карту в Україні, як повсякденна фінансова послуга, з'явився порівняно недавно. Ще 7 років тому ніхто не міг припустити, що незабаром можна буде оформити грошову позику не виходячи з дому. Сьогодні ж взяти кредит онлайн на банківську карту можна протягом 8 - 15 хвилин, маючи під руками лише мобільний телефон з доступом до мережі інтернет.

Взяти в борг в онлайні можна з будь-якого, підключеного до мережі пристрою. Сучасні гаджети володіють усіма необхідними характеристиками, що дозволяють безпечно подати онлайн заявку і пройти реєстрацію. Згідно зі статистикою, для оформлення кредиту спочатку використовували ноутбуки та персональні комп'ютери, і тільки в останні 2-3 роки клієнти стали віддавати перевагу мобільним пристроям: смартфонам і планшетів.

Особливості оформлення кредиту на карту банку за допомогою комп'ютера

Оформлення кредиту онлайн за допомогою персонального комп'ютера по праву вважається традиційним способом і менш клопітно, ніж оформлення за допомогою смартфона. Щоб подати онлайн заявку і зареєструватися в сервісі кредитування необхідно мати під рукою паспорт і ідентифікаційний код. Це мінімально необхідний набір документів, які гарантують позитивне рішення по заявці. Додатковий пакет документів необов'язковий, але його надання дозволяє збільшити шанси видачі кредиту, наприклад, при несприятливій кредитній історії. Реєстрація в сервісі Money24 складається з декількох етапів, кожен з яких можна пройти в різний час. Процедура реєстрації в цьому випадку не переривається, а продовжується з того кроку, на якому була перервана.

Оформляючи кредит онлайн, потрібно розуміти, що виплата грошових коштів відбувається за допомогою банківської транзакції від сервісу кредитування на рахунок, вказаний клієнтом при заповненні анкети. Переклад може бути здійснений виключно на банківську карту, що належить клієнту. Сервіс автоматично перевіряє належність вказаної вами карти, що виключає можливість шахрайства і махінації. У разі, якщо система встановить приналежність карти іншій людині, заявка буде заблокована, а особистість клієнта занесена в список неблагонадійних клієнтів "black list"

Особливості оформлення кредиту на карту банку за допомогою мобільного телефону

Оформлення кредиту за допомогою мобільного телефону вимагає трохи більших зусиль і навичок. Незважаючи на практичну можливість реєстрації клієнта за допомогою мобільному інтернету, це трохи не зручно. Клієнт зіткнеться з необхідністю завантажувати документи, підтверджувати верифікацію карти і іншими складнощами. Щоб полегшити і спростити можливість отримання позики, сервіс Money24 пропонує поетапне оформлення позики.

Поетапне оформлення має на увазі можливість перервати процедуру на будь-якому етапі і потім знову продовжити з того ж місця. Найчастіше клієнти компанії свою першу позику оформляють в допомогою комп'ютера або ноутбука, коли необхідно завантажувати документи і підтверджувати свою банківську карту. Повторний кредит можна дуже швидко взяти за допомогою телефону. Для цього знадобиться лише вказати необхідну суму і термін кредитування. Потім прийняти умови кредитування та протягом декількох хвилин гроші будуть відправлені на його карту.

Кредит онлайн на карту цілодобово в Україні від Money24

Сервіс кредитування Money24 присутній на фінансовому ринку кредитування України з 2016 року. За кілька років компанія увійшла до трійки найбільших фінансових компаній небанківського типу. Завдяки унікальним кредитним рішенням і персонального підходу до проблем клієнтів Money24 користується особливою популярністю серед українців. Сервіс кредитування дозволяє отримати кредит онлайн на карту цілодобово по всій Україні, не докладаючи особливих зусиль і витрат за часом.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн