Позика грошей онлайн на картку

Позика грошей онлайн на картку

30.10.2016

Фінанси

Існує безліч компаній, які надають актуальну сьогодні послугу мікрокредитування онлайн. Сервіс Money24 дозволяє швидко і зручно отримати кредит онлайн на картку клієнта. В останні роки даний напрямок фінансової діяльності динамічно розвивається, адже для оформлення онлайн-позики клієнту потрібно докласти набагато менше зусиль, ніж при зверненні в офіційну банківську установу.

Як взяти гроші в борг на картку?

В більшості функціонуючих в Україні банків немає можливості взяти кредит на картку. Як правило, для оформлення позики потрібно пройти довгу і кропітку процедуру, пов'язану з наданням різних документів, тривалим розглядом заявки, вивченням кредитної історії і т.д. На жаль, багато людей потрапляють в ситуацію, коли фінансова допомога потрібна негайно (наприклад, для оплати комунальних послуг, лікування або ремонту). Сервіс Money24 допоможе Вам швидко і ефективно вирішити подібні проблеми.

Наша компанія пропонує взяти кредит онлайн до 8000 грн (при першому оформленні позики - до 2500 грн), при цьому термін виплати боргу становить 30 календарних днів (можлива пролонгація). Для отримання кредиту, клієнту потрібно надати реквізити банківської картки (бажано «VISA» або «MasterCard»), мати доступ до інтернету, знати свій ідентифікаційний код і номер мобільного телефону. Наш сервіс використовує високі стандарти захисту конфіденційних даних, сучасні технології шифрування, а також інші механізми, які гарантують клієнтам інформаційну безпеку. Тому можете не хвилюватися за цілісність введених Вами, під час заповнення заявки, даних. Щоб отримати кредит на карту онлайн Вам достатньо зареєструватися на Money24, заповнити відповідну анкету, ознайомитися з Договором і підтвердити, що Ви згодні на запропоновані умови.

Скориставшись зручним калькулятором, Ви легко розрахуєте швидкий кредит онлайн: зафіксуєте необхідну грошову суму, а також визначитесь з оптимальним терміном виплати позики. Для розгляду заявки, системі Money24 знадобиться приблизно 8 хвилин, після чого гроші будуть переведені на Вашу картку. При необхідності, строк виплати позики може бути збільшено на взаємовигідних умовах - якщо виникли непередбачені обставини, які перешкоджають Вам своєчасно повернути гроші. Завдяки вказаній послузі, Ви збережете свою кредитну історію в доброму стані, а також уникнете можливих штрафних санкцій.

Якщо Ви берете онлайн гроші в борг в Money24, можете бути впевнені, що прописані в Договорі умови кредитування є повністю прозорими і не містять прихованих платежів. Слідкувати за поточним станом кредиту можна у своєму Особистому Кабінеті. До речі, дострокова сплата кредиту дозволить Вам зекономити певну грошову суму, оскільки відсотки нараховуються тільки за період реального користування кредитними коштами.

Переваги оформлення кредиту онлайн

Мікрофінансові компанії, в яких можна отримати онлайн кредит готівкою, надають громадянам України широкий спектр послуг, і стрімко набирають популярність. Тепер кожна людина, незалежно від соціального статусу (наприклад, студент, пенсіонер або тимчасово безробітний) має можливість отримати необхідну суму грошей під незначні відсотки. При цьому політика нашого сервісу повністю відкрита, прозора і не містить прихованих платежів. Абсолютно всі умови мікрокредитування знаходяться у відкритому доступі на сайті Money24. Тому Ви можете легко оформити кредит онлайн, і отримати необхідну грошову суму на зазначену в заявці банківську карту.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн