популярність та визнання онлайн кредитів

Чому онлайн кредитування стає популярнішим з кожним днем

30.01.2018

Новини

Відповідно до думки експертів, онлайн кредитування в 2017 було одним з найпопулярніших способів грошових запозичень серед фізосіб. Одним з найбільш швидкозростаючих фінансових портфелів стало споживче кредитування. Це дозволило онлайн кредитами домогтися популярності.Особливості способу інтернет кредитування

Оформлення кредиту в банку або кредитній спілці пов'язане з відвідуванням офісу або представництва кредитора, куди необхідно прийти особисто. Спроби хоч якось змінити існуючі умови досягли певного результату, сьогодні більшість банків дозволяють подати заявку на офіційному сайті кредитора, не виходячи з дому. Але навіть в цьому випадку йти в банк все одно доведеться. У випадку з сервісами онлайн кредитування все простіше і доступніше.

Оформити онлайн кредит можна через інтернет, прив'язка до певного міста чи місця повністю виключена. Більшість компаній, що пропонують послуги мікрокредитування, використовують у своїй роботі високотехнологічне програмне забезпечення, завдяки якому можна зареєструвати свою заявку на отримання позики навіть за допомогою смартфона.

При дистанційному способі кредитування клієнт отримує свої гроші за допомогою пересилання на власну банківську карту, при цьому, сам договір кредитування підтверджується цифровим підписом, що підтримується на юридичному рівні та повністю легально.

Окрема тема для розмови - вимоги до потенційних позичальників з боку банків (традиційне кредитування) і МФО сервісів (мікрокредитування і онлайн кредитування). Перші вважають за краще досконально вивчити фінансову складову потенційного клієнта, його статус та історію звернень в фінансові компанії. Другі роблять ставку на швидкість і доступність свого продукту, не особливо переймаючись клієнтами з поганою кредитною історією і проблемами фінансового плану. У банки частіше йдуть, коли потрібно отримати велику суму грошей на тривалий період, наприклад, при іпотечному кредитуванні. У цьому випадку саме банківські пропозиції будуть вигідні. Люди вважають за краще витратити 1 - 2 тижні часу на збір і підготовку необхідної документації, щоб отримати кредит під мінімальний відсоток.

У переважній більшості випадків кредитування онлайн використовують, коли гроші потрібні терміново (прямо зараз). У таких випадках вибирають мікрокредитування. МФО компанії досить лояльно ставляться до процедури перевірки фінансової складової та кредитної історії клієнта і можуть видати позику людині з вже відкритими кредитами в інших компаніях. Говорячи про недоліки онлайн кредитів, слід зазначити порівняно невеликі суми, які можна взяти в борг, а також сам термін кредитування, зазвичай, він становить 30 днів, в окремих випадках до 55 днів.

МФО готові ризикувати, позичаючи гроші через інтернет, фактично без перевірки платоспроможності. Процедура подачі заявки базується на необхідності надання тільки основних документів - паспорта та ідентифікаційного коду. Як же в такому разі МФО визначає кому варто давати кредит, а кому ні?

Система перевірки клієнта будується на скоринговій платформі. Перевірка даних здійснюється в автоматичному режимі, на це йде всього пара хвилин. Прогноз точності результату становить 98%. Всі кредитні компанії тримають в секреті принцип роботи скорингової системи і чек-лист за яким ведеться перевірка. У разі, якщо в результаті автоматичної перевірки виявляються проблеми, заявка клієнта перекладається в ручний режим і дані клієнта перевіряються більш уважно.

Як знайти компанію онлайн кредитування

Знайти компанію, яка надає послуги онлайн кредитування досить просто. Потрібно мати комп'ютер і можливість підключиться до мережі інтернет. За допомогою інтернет пошуку введіть відповідний запит і в результатах пошуку з'явиться безліч пропозицій оформити кредит. Вибір кредитора, це суто особиста справа, єдине застереження - вибирати велику компанію, яка на слуху, наприклад, Манівео, Мані24.

Схожі новини

Володимир (26 років)
подана заявка на

2000 грн

Володимир (26 років)
отриманий кредит на

2000 грн